24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Každodenní večerní rutina v péči o pleť

14.02.2013
Elitie
Jsem studentka která zbožňuje kosmetiku, líčení a módu. Nejvíce miluji LUSH, Ziaju, L'Occitane a Maybelline :) Ráda recenzuji věci a píši články :)

Každodenní večerní rutina

Znáte to, když se vám večer už strašně nechce nic dělat a teď si uvědomíte, že nejste odmalovaní a už vůbec nemáte svou večerní rutinu za sebou? Já to znám až moc dobře a nesnáším to, ale péče o pleť jé péče o pleť. Jak říkala moje prababička "Parádo trp!". Takže dnes přináším článek ve kterém vám ukážu jak já vlastně každý den čistím svou pleť a čím :).

1.KROK Kompletní odlíčení

Ano jako první krok se určitě vždy odlíčím. K odlíčení požívám tento dvoufázový odličovač od Ziaji který stojí v Česku 49 Kč, já ho koupila v Polsku za 25 Kč a můžu vám říct, že lepší odličovač jsem ještě neměla. Celé oko odlíčíte jedním tahem, oči po něm neštípou a ani nedře víčko. No nejsou tohle podmínky jaký by měl pořádný odličovač mít? A za 25 Kč? Hodně muziky za málo peněz! Tento určitě zkuste! Jeho brácha od Ziaji - jemný už ale bohužel tak dobře neodličuje, na to upozorňuji. Není Ziaja jako Ziaja.

 

 

2. KROK Odlíčení,vyčištění pleti od Lushe

Tak jako druhý krok mám já čistidlo od Lushe Angels Of Bare Skin který stojí 230 Kč. Vezmete si kousek čistidla, rozmělníte jej v ruce s trochou vody a masírujete tím pleť. Potom si ji opláchnete a woalíwoalá pleť je krásně hebká, jako dětská prdýlka a po makeupu ani stopa. Rozhodně doporučuji čistítka od Lushe!

 


3.KROK Dočišťování pleti gelem proti černým tečkám

Jakmile si očistím pleť čistítkem od Lushe, vezmu do rukou tento gel. Normálně si trošku "pumpnete" na ruku a zase rukama čistíte pleť. Já ji vždy pořádně promasíruji a opravdu dlouho ji čistím. Tento gel od Neutrogeny je Grapefruitový a voní úplně jako grep! Tohle se neutrogeňákům opravdu povedlo!:) Ale co víc? Když si ten gel opláchnete, osušíte pleť, nestačíte se divit! Psala jsem, že od Lushe máte pleť jako dětskou prdýlku. Ale na tohle Lush nemá! Po tomhle ji máte jako samet! Fakt normální samet! Sama tomu pořád nevěřím!

 

4.KROK Předposlední"sérum" proti pupínkům

Takže tentokrát žádné čistítko, žádný gel, tentokrát pěna zase od Neutrogeny. Pumpičkou napumpujete pěnu a čistíte vaši pleť. Musím říct že ta pěna naprosto nechutně smrdí a proto ji tak strašně nerada používám. Totální chemka, ale pomáhá takže se vždy přemůžu. Je celkově proti akné, pupínkům atp. Opět Neutrogena boduje tím, jak nádherně sametová kůže po ní je a že opravdu funguje.

 

5.KROK Sérum na akné

Tohle je malý/velký roll-on od Oriflame. Pokud vám přes den vyrašil nějaký pupínek, jednoduše ho tímto roll-onem přejedete a do rána vám zmizí. Za tento produkt se zaručuji mou hlavou! Opravdu funguje a hlavní je že ve slevě stojí 99 Kč a já už ho mám od minulého listopadu a ještě tam pořád půlka je, takže opravdu doporučuji alespoň vyzkoušet, stojí to za to!

 

6.KROK Noční pleťový hydratační krém

Každý, naprosto každý by si měl na pleť dávat nějaký hydratační krém! I ten s tou nejmastnější pokožkou! Protože pokud si jej nedáte, zvlášť vy co máte problémy s akné, bude to ještě horší. Vaše pleť se bude chtít hydratovat sama a to tak že se bude více mastit, tudíž vy budete mít víc mastnou pleť a víc akné! Vlastní zkušenost.. Já mám teď na podzim velmi suchou pleť, proto jsem si vybrala tento krém od Ziaji s kozím mlékem který za tu cenu (asi 79 Kč) vám pleť nádherně hydratuje. Tento doporučuji zvláště pokud nechcete moc investovat :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Elitie

Jsem studentka která zbožňuje kosmetiku, líčení a módu. Nejvíce miluji LUSH, Ziaju, L'Occitane a Maybelline Ráda recenzuji věci a píši články


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.