24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Selena Gomez a Meghan Trainor Inspired Makeup

20.05.2016
GetTheLouk
GetTheLouk je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení!

Tohle líčení vzniklo vlastně lehce omylem. Původně jsem chtěla okopírovat oči Seleny Gomez z videoklipu Hands to Myself. Krásné jednoduché černé kouřovky, které až tolik nevykukují. Černá se drží hlavně na víčku a v očním důlku je vidět převážně hnědá, takže ať si každý říká, co chce, ale podle mě jsou tohle krásně nositelné černé kouřovky!

Jenže pak došlo na rtěnku a tam jsem se inspirovala Meghan Trainor v jejím klipu písně No. Malinová rtěnka, ani tmavá, ani světlá, ani neonová, ani ne zastřená – ideální mezi! Byla jsem v takovém malovacím rauši, že mi to došlo až po focení. Ale přiznám se neuvěřitelně se mi ten look líbí!A přesně v tyhle chvíle se mě vždycky někdo zeptá, kde jsem se inspirovala?  Vysvětlovat někomu, že to byl vlastně omyl, že takhle líčení vůbec vypadat nemělo, je těžší, než se zdá. Každopádně nezatracujte momenty, kdy omylem vymácháte štětec v jiné barvě, než jste původně plánovali! Může se z toho vyklubat peckovej look! ;)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

GetTheLouk

GetTheLouk je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení!


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.