24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Selena Gomez Flaunt Magazine Party Inspired Makeup

10.11.2015
GetTheLouk
GetTheLouk je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení!

Podzim už nezapřeme, ať chceme nebo ne. A každý podzim frčí tmavé rtěnky. Je tomu tak už několik let a věřím, že ještě několik dalších se to nezmění. Já osobně tmavé rtěnky miluju! Malinové, fialové, červené, to je naprosto jedno, hlavně, že je to temnější barva než v létě.

A celebrity se na téhle vlně vezou také. Já se tentokrát inspirovala Selenou Gomez, která na párty časopisu Flaunt před dvěma lety vytáhla hnědo-vínovou rtěnku. Opálené Seleně takový odstín neuvěřitelně sluší, ale já si v něm připadám staře, old-schoolově.
Jenže to bych to nebyla já, kdybych se nerozhodla nějakou barvu nepokořit. Moc se mi nechce věřit, že existuje něco, co by mi vysloveně neslušelo. Je to jen o tom najít ten ideální konkrétní odstín a pravý podtón. A voilá! Tahle kombinace klasických přirozených očí s teplejší vínovou rtěnkou se mi vážně líbí! Co vy na to?

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

GetTheLouk

GetTheLouk je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení!


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.