24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Taylor Swift Wildest Dreams Inspired Makeup

22.09.2015
GetTheLouk
GetTheLouk je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení!

Ano, jsme opět u Taylor. Já vím, já vím, je to furt jen Rihanna a Taylor, jenže ony jsou to dvě skoro opačné studnice inspirace. Prostě si s nimi vystačím. Taylor má líčení založeno vždycky na klasice, červených rtech, poměrně přirozených barvách, ale vždycky má něco do sebe.

A jestli si myslíte, že tenhle look je složitý, tak se šeredně mýlíte. Oči byly hotové během pěti minut a použila jsem na ně jenom tři stíny. A to ještě z rozmaru. Klidně bych to dala jen se dvěma. Stačí vám jen jeden štětec. Jen se nesmíte bát stíny maličko vytáhnout ven.Pak je doplníte o protáhlou linku, bohaté řasy, červené rty a jdete z domu. Krásná rychlá večerní rutina, se kterou zazáříte jak na párty, tak i na obyčejném kafi s kamarádkami. Mně dokáže podobné líčení vážně zvednout náladu. I když jdu třeba jen na hloupý nákup, chodím si to mezi toaletním papírem a konzervami jako královna. Líčení má neuvěřitelnou sílu, zvlášť tohle. Nemyslíte?

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

GetTheLouk

GetTheLouk je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení!


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.