24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Ne hladu

Palmový tuk z hlediska výživy

23.09.2015

Palmový tuk se stal strašákem každého, kdo se zajímá o zdravou výživu. Jeho využití je široké - najdete ho v sušenkách, čokoládových polevách a náplních, v arašídových máslech a v mnohých dalších potravinách. Výrobcům se hodí zejména kvůli své tuhé konzistenci v pokojové teplotě a nízké ceně.

Celý článek

Špenátový salát s řepou a pomerančem

31.07.2015

Když jsem konečně měla příležitost ochutnat sladké balzamiko, které teď tolik letí, chtěla jsem ho použít jinak, než v dezertu. Miluji zeleninové saláty s ovocem a právě k těm se skvěle hodí.

Celý článek

Nadbytkem bílkovin ve stravě si můžete škodit

21.07.2015

Jistě jste si všimli, jak se poslední dobou rozmáhá trend fitness, nově i ženy začínají zvedat činky a kupovat si suplementy. Ideální postava se přesunula z hubené s minimem tuku na svalnatou s minimem tuku. Jako určitou výhodu tohoto trendu beru, že trochu ustupuje trend držení hladovek. Střídá ho však tzv. fitness jídelníček s minimem tuku, nedostatečným množstvím sacharidů a nadbytkem bílkovin. A to také není úplně správné.

Celý článek

Ne hladu

Nutriční terapeutky z 1. LF UK, nadšené kuchařky a milovnice kvalitní gastronomie. Andreu k výživě dostaly zkušenosti s anorexií na taneční konzervatoři, Veroniku zase zděšení nad způsobem stravování v USA, za což může především fastfoodová nabídka ve školní jídelně. Andrea by si ráda otevřela kavárnu a na částečný úvazek se věnovala poradenství, případně poruchám příjmu potravy, Veronika chce pokračovat studiem potravinářských technologií na VŠCHT, ráda by plánovala programy na zdravou výživu ve školách a ve zbylém čase také pomáhala lidem s jídelníčky.

Zvol si téma, které tě zajímá

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.