2.12.2016 | Redakce

Mámy sobě

(Ne)šťastnejch třicet

Kristova léta

3.12.2016

3. listopadu jsem slavila své 33 narozeniny. Píšu to tak konkrétně proto, že jsou tam tři trojky. Jako znamení, jako předzvěst něčeho dobrého. Musí to byt dobré znamení. Věřím na symboliku a věřím na dobro. Například, když vidím někde stejný čas, například 11:11, vždycky si něco přeji. Nemohu si teď vzpomenout, zda se to někdy splnilo, ale to není důležité. To kouzlo symboliky tam je pořád.

Celý článek

Třicítka a pleť

5.11.2016

Nechci tady opisovat charakteristiku pleti po třicítce, protože je to moc obecné, každá pleť je jiná a žádá si i jinou starostlivost, a to je nutné respektovat. To mi určitě dáte za pravdu.

Celý článek

Co je to štěstí?

1.11.2016

Chtěla bych napsat něco o štěstí, protože co to je, bych už měla vědět. A nejenom já. Měli bychom to vědět všichni, co máme maturitu, protože to byla jedna z maturitních otázek. Ale co, prosím Vás, můžou sedmnáctiletí vědět o štěstí?!

Celý článek

Zamilovala jsem se, no Bože!

25.9.2016

Zamilovala jsem se. Strašně. Hned na první pohled. První takový letmý, druhý důkladnější, ale miluju ho pořád, a to i přes to, že se nikdy nemyl, nebo lépe řečeno, že ho zřejmě nikdo nikdy nemyl, a taky přesto, že mi u něj pořád slzí oči. Takže jsem se nespletla, je tím pravým. Dyť oči nám slzí vždycky jen u toho pravého. No ne?

Celý článek

(Ne)šťastnejch třicet

Lucia Magdziak

3 lidí má autora v oblíbených

Zvol si téma, které tě zajímá

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.