24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

6 důvodů, proč si pořídit tenisky

27.01.2022

Tenisky jsou univerzální obuv, kterou lze využít pro různé příležitosti. Může se jednat o pohodlnou obuv k obleku, kdy víte, že budete celý den v terénu. Tenisky nejsou určeny pouze pro sport, ale  i jako elegantní sportovní  doplněk, díky kterému získáme komfort při chůzi.

Ne každý sedí celý den v kanceláři. Jsou tací, co jezdí za svými klienty, nachodí mnoho kilometrů denně a přesto jejich práce vyžaduje určitý šmrnc a nošení obleku. Toto však není jediný důvod, proč si tenisky pořídit.

Hodí se ke všemu

Tenisky se hodí skutečně ke všemu. Už dávno neplatí, že se tenisky nosí pouze k riflím nebo na sportování. Pokud budete mít černý oblek, pak jsou určitě lepší volbou černé boty, vícebarevné tenisky by vypadaly jako pěst na oko. Volit tak můžete ale právě tenisky v černé barvě. Vždy je dobré držet se estetického cítění a tenisky barevně ladit s oblekem či jiným oděvem a doplňky.

Cenová dostupnost

Stejně tak, jako si tenisky vybere muž, žena, mladší ročník, starší ročník, tak i člověk s rozdílnými finančními možnostmi. Dnes je možné koupit velmi kvalitní obuv za slušné peníze. Některé značky mají samo o sobě solidní ceny a jiné zase nabízí různé slevové akce.

Mohou je nosit všichni

Je úplně jedno, zda je vám dvacet nebo padesát let. Zda jste muž, žena nebo dítko. Tenisky mohou nosit zkrátka úplně všichni bez rozdílu věku a pohlaví. Každý si vybere to své. A že je skutečně z čeho vybírat vás může přesvědčit katalog Flexdog, kde o bohatou nabídku není nouze. Od různých značek, přes rozličné modely. Díky filtru si vyhledáte přesně to, co potřebujete.

Neomezený výběr

Je libo bílé, modré, zelené,  černé, zlaté, červené, růžové nebo různobarevnou obuv? Vše je možné. Dnešní design je tak pestrý, že člověk neví, které boty by vzal dřív. Vždy je dobré mít v botníku něco univerzálního, co doladíme k více outfitům a různým situacím, ale pro zpestření klidně i něco extravagantního, co krapet vybočuje z řady.

Pohodlí

Není pochyb o tom, že jde o nejpohodlnější obuv vůbec. Samozřejmě, že každému může vyhovovat jiná značka obuvi. Zatímco jeden bude preferovat Adidas ZX 8000, druhý dá přednost značce Nike či Puma. V drtivé většině už má každý člověk nějakou osobní zkušenost a vyzkoušel více značek. Pravdou je, že co se pohodlí týče, u nás se vracíme právě ke značce Adidas.

Skvělé pro minimalisty

Jestliže si nepotrpíte na to, abyste doma měli deset párů obuvi, pak jsou tenisky pro vás dobrým řešením. Stačí tři páry obuvi a využijete ji pro různé příležitosti k různému oblečení. A nepotřebujete mít doma další úložný prostor na přehršel obuvi. Tenisky můžete nazout k elegantním kalhotám, ležérnímu saku a koženému batůžku. Pokud se vám líbí sportovní elegance, není co řešit.

Zdroj obrázku: Alones / Shutterstock.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.