24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jordyn Woods: Snažím se, aby všechno, co dělám, bylo co nejpozitivnější a nejpravdivější

20.8.2018

Foto: @jordynwoods
I s plnými křivkami je možné být supermodelkou! Dvacetiletá americká kráska Jordyn Woods ukázala světu skrze sociální sítě, že se ženy oblých tvarů nemají zač stydět! Její velkolepý úspěch na Instagramu v podobě 5,9 milionů followerů ukazuje, že už nejsou trendem jedině míry 90-60-90 a ultraštíhlost. Zdá se, že se ženám blýská na lepší časy a nemusíme se už trápit pro nějaké to kilo navíc. ;-)

Jordyn Woods je ztělesněným úžasných ženských křivek, díky nimž patří k nejžádanějším "plus-size“ modelkám. V tom jí pomohla hlavně spolupráce se společností Wilhelmina International Curve. Ve svých dvaceti letech se stala módní ikonou a velkou inspirátorkou pozitivního přístupu k tělu!

Foto: @jordynwoods

Někteří ji ale považují pouze za nejlepší kamarádku Kylie, s níž se seznámila ve 13 letecha díky níž se dostala na výsluní, ale jenom to by jí nejspíš na bezmála šestimilionovu družinu fanoušků nestačilo.

Na své popularitě se samozřejmě musela přičinit, nastartovala svůj vlastní byznys a ke slávě jí pomohla také účast v reality show "Life of Kylie“.

Aktuálně Jordyn pracuje na své vlastní módní značce a kolekci oblečení, která má být uvedena ještě v tomto roce, figurovala také v módních reklamách a podílela se na vytvoření své vlastní plus-size kolekce oblečení. Velice důležitou úlohu pro její úspěch určitě sehrála spolupráce a inspirace zkušenými podnikatelkami, jako jsou právě Kylie Jenner a ženy z klanu Kardashian, která jí pomohla už vydělat mnoho milionů dolarů. Kylie dokonce použila Jordynino jméno pro svou kosmetiku na rty.

Foto: @jordynwoods

"Podílet se na chodu vlastní společnosti a zapojovat se do rozhodování a procesů, je to nejlepší, co můžete udělat, protože pokud máte vizi nebo něco, co chcete dělat, musíte si za tím stát sami, abyste se ujistili, že se to uskuteční," říká Jordyn.

Sama se také snaží být vzorem pro mladé dívky, protože má jedenáctiletou sestru: "Mám malou sestru, tak se automaticky snažím být dobrým vzorem – a myslím na mladé lidi, jako je moje malá sestra, kteří potřebují vedení a směr. Snažím se, aby všechno, co dělám, bylo co nejpozitivnější a nejpravdivější," řekla.

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.