24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Anna Šulc předávala cenu Miss Social Media. Získala ji Miroslava Pikolová

08.02.2019

Foto: Anička Šulc se ve Stories podělila o svůj večerní outfit na Miss Czech Republic. Autor: @anasulcova
Kdo jiný mohl vyhlásit vítězku Miss Czech Republic Social Media, než česká královna sociálních sítí Anna Šulc? Za svou social tvorbu získala Anička teprve před dvěma měsíci hned tři trofeje a teď se ocitla v opačné roli. V brněnském Boby Centrum prozradila jméno nejsympatičtější miss sociálních sítích - Mirky Pikolové!

Trojnásobná vítězka posledního ročníku ankety Czech Social Awards tak mohla ve čtvrtek 7. února na galavečeru Miss Czech Republic zavzpomínat na svůj velký finálový večer, kde jí fanoušci zvolili za Videoblogerku roku, tvůrkyni Instagramu roku a navíc ji vítězstvím v kategorii Go Global CZ nominovali do světových Global Social Awards, které se 29. května 2019 uskuteční v Praze za účasti mnoha populárních online tvůrců z celého světa.

Anička se také na svém Instagramu @anasulcova podělila o elegantní outfit, v němž vyrazila na galavečer do Brna. ;-)

Foto: @mirka.pikolova

Krásná Mirka Pikolová z Prahy se tak díky volbě poroty a přízni fanoušků na sociálních sítích stala Miss Social Media a získala titul třetí vicemiss České republiky, který jí společně s Aničkou předala dosud úřadující třetí vicemiss Veronika Volkeová.

Foto: @mirka.pikolova

"Včerejší večer byl pro mě nezapomenutelný a vždy budu na nej vzpomínat s úsměvem. Jsem šťastná, děkuji. Večer jsem si užila na 100%!“ sdílela Mirka svoje pocity na Instagramu @mirka.pikolova

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.