24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Největší blogerská událost už v květnu Praze! Global Social Awards ocení tvůrce z celého světa

01.02.2019

Foto: Justin Jesso se svým hitem Stargazing. / Autor: Petr Klapper 
Blogeři, youtubeři, instagrameři a další on-line tvůrci nejen z Evropy, ale také ze Severní či Jižní Ameriky, Afriky, Dálného východu, Asie či Austrálie! Ti všichni se sjedou už za několik málo měsíců do Prahy na světový galavečer Global Social Awards spojený s udílením cen nejpopulárnějším social tvůrcům. Nominovat své oblíbence na síti a poté pro ně hlasovat může prostřednictví app každý. Vítěze se dozvíme 29. května 2019!

Nominuj

Global Social Awards jsou pro všechny, napříč světem a národy. Máš profil na některé ze sociálních sítí? Sleduješ populární influencery? Ukaž, kdo tě inspiruje svou kreativitou, tvorbou a talentem. Global Social Awards hledají hrdiny i vycházející hvězdy z nejrůznějších zemí světa. Nezáleží, odkud tvůj oblíbenec je, ale jestli tě inspiruje a baví.

Nominován může být profil, který má více než 100.000 fanoušků nebo followers. A to v těchto kategoriích: Fun & Entertaiment, Inspiration & Influence a Social Impact & Change.

Profily, které mají méně než 100.000 followers, mohou být nominovány pouze v kategorii Rising Star.

Foto: Mikolas Josef na galavečeru Czech Social Awards, kde poprvé naživo představil svůj singl Me Gusta. / Autor: Petr Klapper 

Nová globální ocenění

Global Social Awards jsou globální ocenění, proto z každého makroregionu postoupí do finále alespoň jeden influencer. Již nyní jsou nominování tvůrci z Evropy, Severní, Střední a Jižní Ameriky, z Afriky, Střední a Jižní Asie, ze Středního nebo Dálného východu, z Jihovýchodní Asie i z Austrálie.

Nominovat můžete své oblíbence do 28. února 2019! Poté poběží semifinálové hlasování od 4. do 24. března.

Hlasuj

Rozhodni o tom, kdo si zaslouží globální ocenění. Nominované profily budou zveřejněny po 28. únoru a poté pro ně můžeš hlasovat ve dvou kolech – v semifinále a ve finále. Stačí si stáhnout aplikaci pro iOS nebo Android a sledovat Instagram @socialawards, abyste vždy věděli aktuální novinky o Global Social Awards.

Autor: Petr Klapper 

Sdílej a inspiruj

Chcete na Global Social Awards vidět ty nejzajímavější osobnosti ze social světa? Povězte o nich také svým přátelům či nasdílejte Global Social Awards na svých profilech. Díky tomu se může o ocenění zajímavých a pozitivních osobností a profilů na sociálních sítích dozvědět co nejvíce lidí. ;-)

Zúčastni se galavečera i ty!

Splň si sen a potkej se se svými oblíbenými tvůrci osobně – na galavečeru Global Social Awards v Praze 29. května 2019. Více informací se dozvíš na webu Socialawards.global nebo v aplikaci Global Social Awards (ke stažení pro iOS nebo Android).

Buď ve spojení také na Instagramu @socialawards a na Facebooku nebo odebírej novinky na Youtube kanále Social Awards a nic ti neuteče. ;-)

#ThinkSocial

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.