24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

AVIVIR a Biosym je kosmetika, která ví, že zdraví je nad zlato

9.8.2017

Přírodní kosmetiky a doplňků stravy je už k dostání dost. Někdy ale zůstane jen u hezkého přírodního motivu na obalu nebo jsou přírodní látky obsaženy v ještě menším než malém množství. To ale neplatí pro ověřené značky. 

Kvůli nedostatečné legislativě může kosmetika, označená jako přírodní, obsahovat i syntetické složky. Přírodní také nemusí znamenat bio. Pro lepší orientaci v přírodní, bio či organické kosmetice jsou tak různé certifikáty. Certifikátem Severská labuť, který svědčí o ekologické šetrnosti výrobku a jeho vysoké kvalitě, je označena například dánská přírodní kosmetika AVIVIR. Ve svých přípravcích AVIVIR používá Aloe Vera z ekologického zemědělství a s kontrolovaným obsahem účinných látek, označenou ACTIValoe®.

Aloe Vera na letní potíže
Na léto se mi skvěle osvědčil geniální přípravek této značky, AVIVIR Aloe Vera Gel, nazývaný SOS gel nebo gel první pomoci. Rychle uleví od bolesti a nepříjemných pocitů při sluncem spálené pokožce, bodnutí hmyzem, odřeninách, opruzeninách a podobných kožních podrážděních. Díky široké možnosti použití gel užijete jako pohotovostní lékárničku na výletech a při cestování. Stejné vlastnosti má AVIVIR Aloe Vera sprej, který navíc můžete použít jako ochranu vlasů před vysušením od slunce, moře nebo častého fénování a žehlení.

Deodorant i na právě oholenou pokožku
Nevím, jak vy, ale s některými přírodními deodoranty mám docela špatnou zkušenost. Nechci zabíhat do detailů a popisovat trapné chvíle, zůstaňme u toho, že úplně nezafungovaly. Deodorant, na který je opravdu spoleh, je AVIVIR Aloe Vera DEO Naturel. Deodorant je neparfémovaný, takže ho mohou použít ženy i muži. Obsahuje 83 % ekologické Aloe Vera. Pocení je potlačováno přírodním antiperspirantem – minerálem kamencem, který zároveň působí antibakteriálně. Deodorant je natolik šetrný k pokožce, že ho bez problémů používám i bezprostředně po holení. A to se mi u jiných zatím nepovedlo, můj předchozí přírodní „pomocník“ mě v podpaží štípal i několik hodin po oholení.

Vitaminy a minerály nejen pro vegany
I když se snažím žít zdravě, tabulky s obsahem vitaminů a minerálů v potravinách nepoužívám a jejich přísun řeším spíš intuitivně. Když se mi třeba zhorší vlasy a nehty nebo jsem unavenější než jindy, sahám po přírodním doplňku stravy, multivitaminu s minerály OmniVegan značky Biosym. Obsahuje 28 vitaminů (například veganský vitamin D3 či přírodní beta-karoten), minerálů (vápník, hořčík, železo, selen a dalších), antioxidantů a dalších základních živin.

OmniVegan vám pomůže na mnoho obtíží, například když potřebujete podpořit imunitní systém nebo činnost srdce. Příznivě působí na krev, svaly, kosti a zuby, harmonizuje nervový a hormonální systém. Působí proti únavě a oxidačnímu stresu. Díky absenci živočišných složek se hodí i pro vegany.

Protože označení výrobků slovem „přírodní“ je dost neurčité a nepodléhá žádným závazným pravidlům, je dobré se při výběru podívat i na složení a také kupovat certifikované značky.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.