24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Známe vítězky výzvy s kosmetikou Cannaderm!

31.07.2017

Ano, vítězky! Tato šikovná dvojice pojala článek velice svědomitě. Opět krásně napsaná recenze doplněná o zdařilé fotky. A to se nám líbí! Je super vidět takto sehrané sestry.

Testovaly se produkty Cannaderm Aknea zaměřené na problematickou pleť. Blogerky obdržely v testovacím balíčku Ošetřující vodu a krém STOP Akné. Produkty obsahují léčivé konopí, a jsou určeny hlavně pro problematickou pleť se sklony k akné. Oba produkty jsou označeny certifikátem CPK- Certifikovaná přírodní kosmetika.

Vítěznou recenzi napsaly sestry z blogu Sisterhoods. Dívky si budou moci vybrat produkty Cannaderm dle vlastního výběru v hodnotě 1 000,- Snad se při výběru shodnou :-)

"Aplikace vody je opravdu snadná a stejná jako u všech ostatních vod. Stačí na řádně vyčištěnou pleť nanést skrze vatový tampónek, opatrně však na partie kolem očí - těm se raději vyhněte. A protože je voda i antibakteriální, tak ji lze využít i jako vodu po holení. Takže i pánové nepřijdou zkrátka. My jsme to vždy dělaly tak, že jsme si odlíčily pleť od celodenního makeupu a na místa, kde se vyskytovalo akné, dočistily odličovací vodou. Na zbytek obličeje poté aplikujeme klasické tonikum, které má za úkol dočistit zbytky a nečistoty z makeupu..." celou recenzi naleznete na jejich blogu.

Gratulace vítězkám a velké díky všem zúčastněným! Pokud si budete chtít přečíst názory ostatních blogerek na produkty Cannaderm Aknea, podívejte se do komentářů pod výzvu.

Prosíme vítězky, aby nás ohledně výhry kontaktovaly na sabina.bimova@imedium.cz

Zdroj foto: www.sisters-hoods.blogspot.cz

Komentáře

Sistershoods 01.08.2017 12:36

Děkujeme moc za výhru a za milá slova

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.