24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Bez chladivého gelu AVIVIR ani ránu!

02.08.2017

Dostal se ke mně nenápadně zabalený poklad, a já se s vámi zkrátka musím podělit o své zkušenosti! Moc ráda zkouším ekologicky šetrné a přitom účinné produkty. A když mi některý výrobek slibuje širší spektrum využití, to zkrátka neodolám. Pokud to máte také tak, čtěte dál!

Gel v sobě skrývá opravdu vysoký obsah (až 98%) ekologické ACTIValoe®. Podle výrobce gel poskytuje rychlou úlevu a působí chladivě a regeneračně při sluncem spálené pokožce, bodnutí hmyzem, drobných poraněních, odřeninách a opruzeninách a jiných kožních podrážděních. Mohou ho užívat jak děti, tak i dospělí. Zaujalo mě, že je označen ekologickou značkou Severské labutě. Musím se přiznat, že jsem doteď netušila, že takové označení ekologicky šetrných výrobků vysoké kvality vůbec existuje! Jsem za to moc ráda, zase jsem o něco chytřejší. Také je mi osobně sympatické, že NEobsahuje parabeny, parfémy, triethanolamin, vazelínu ani barviva a že je balen v ekologickém balení (bez kovových prvků).

Moc se mi líbí elegantní balení. Můžu ho mít klidně na poličce v koupelně a neruší. Nerada mám vystavenou všechnu tu pestrobarevně zabalenou drogerii, která způsobí, že mi potom koupelna hraje všemi barvami jako na pouti.

Vyzkoušela jsem účinky gelu při bodnutí komárem, které těžce nesu. Vždy mi místo vpichu nateče a zvětší se do gigantických rozměrů, potom moji kůži zdobí nehezký „koláč“, který se intenzivním škrábáním postupně zvětšuje a zvětšuje až je klidně 4x větší. Po aplikaci chladivého gelu AVIVIR, hmyzí bodnutí nenateklo a místo vpichu se zklidnilo, vůbec se nezvětšilo a do hodinky se zahojilo zcela! Gel opravdu krásně ochladí a nutkavá potřeba škrábání ihned ustupuje.

Jelikož si dávám velký pozor, abych se nespálila, nemohla jsem účinky gelu vyzkoušet na kůži postiženou sluníčkem, ale zato jsem objevila pro mě skvělý způsob použití, který budu teď v létě využívat každý den, a to aplikaci gelu do vlasů. Je to perfektní styling, nezatíží, nemastí vlasy, a navíc jim poskytuje ochranu před sluníčkem. Přijde mi, že se vlasy tolik nevysuší, že je Aloe krásně vyživí. Zkrátka v kombinaci s úžasnou vlasovou maskou z kokosového oleje, bílého jogurtu a medu je to na letošní léto pro moje vlasy top volba!

Za mě maximální spokojenost! Krásně vypadá, příjemně voní, má tak akorát hustou konzistenci, koupíte ho za příznivou cenu, je to ekologicky šetrný výrobek a hlavně funguje!

Vaše redakce Blogerky.cz

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.