24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Blogerka roku v plném proudu!

02.11.2015

Letošní ročník Blogerky roku přináší obrovské množství nových talentů. Stovky blogů, které byly nominovány a ucházely se o místo ve finále. Nyní už ale finalistky známe! V kategorii Cosmo objev to neměly blogerky vůbec jednoduché, bylo jich totiž přes 170!

Porotkyně kategorie Cosmo objev, Sabrina Karasová, si velmi dobře uvědomuje svou pozici.

„…zatímco v ostatních kategoriích se spolu potýkaly blogy stejného obsahu, takže stačilo jen víceméně poměřit, kdo ho dělá líp, vy jste v Blogerce roku soupeřily nerovnými zbraněmi. Musely jste se prosadit proti fashion blogům, beauty blogům, motivačním blogerkám, fitness blogům, foodblogerkám, lifestylovým blogům i youtuberkám.“ Říká šéfredaktorka časopisu Cosmopolitan. A má svatou pravdu. Tato kategorie se letos opravdu rozrostla a navíc se zde objevilo tolik kvalitních a zajímavých blogů, že paní Karasové rozhodování vůbec nezávidíme.

A co porotkyně hodnotila především?

„Při rozhodování, komu svěřím postup na jedinou divokou kartu v kategorii Cosmo objev roku, jsem posuzovala následující okolnosti: zajímal mě název blogu. Vystihuje to, o čem pojednává? Nebo zaujme vtipem? Zajímavých názvů se vyrojilo dost - Probírala jsem se Pod myšími křídly přes Lišku v kuchyni, Ne hladu až po Mr.Kev. Posuzovala jsem, zda je blog informačně natolik zajímavý a inspirující, že se do něj budu chtít vrátit…“ Šéfredaktorka úspěšného časopisu zkrátka ví, co je nejdůležitější a roky zkušeností jí ve výběru pomohly alespoň strategicky. Nakonec ale všichni hodnotíme také pocitově.

Co vše ještě Sabrina Karasová hodnotila, jaká kritéria zkoumala a komu nakonec divokou kartu udělila? To si můžete přečíst na stránkách Blogerka roku.

Jste také tak zvědaví jako my, kdo se nakonec blýskne ve světle reflektorů s vysněnou cenou? Zajímavé tváře, nápadité a inspirativní blogy se z několika set vytřídily na několik desítek, které se dostaly do finále. Od 2. do 15. 11. bude probíhat závěrečné hlasování TOP 10! Finalistky a finalisti se společně setkají na finálovém večírku, kde se 24. 11. 2015 rozhodne o vítězích. Buďte u toho s námi v pražském divadle Karlín!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.