24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Aggie Lal: Blogerka s dobrodružnou povahou, která dobyla moře i svět

02.07.2018

Foto: @travel_inhershoes 
Aggie Lal je blogerka, kterou nelze charakterizovat jiným slovem než dobrodruh. Důvody? Podle toho, co prožila, a míst, která procestovala, o tom nemůže být pochyb. Vlastně sama sebe vystihuje jako dobrodruha a hledače vnitřního míru. A taky závisláka na přírodě, námořníka, věčného studenta, průzkumníka a vypravěče příběhů. Až doteď procestovala 53 zemí, pochází z Polska, vzdělání získala v Austrálii a žije v Los Angeles. Jedna velká úžasná story je i její Instagram. To je něco, co si rozhodně nenech ujít!

BLOG: Travelinhershoes.com
INST: @travel_inhershoes 
FB: Travel In Her Shoes
YT: TRAVEL IN HER SHOES by Aggie Lal 

Foto: @travel_inhershoes 

Jak se zdá, Aggie je žena, která se nebojí ničeho. Do všeho jde, snad každou výzvu proměňuje v akci a hledá cesty, jak ze svého života vytěžit maximum! Celým jménem se jmenuje Agnieszka Lal, narodila se ve Varšavě a v září jí bude 31 let. 

Už v 19 se Aggie přestěhovala do Austrálie. Dvě autonehody a jeden získaný vysokoškolský diplom ji ale přiměly změnit život, takže si v roce 2013 koupila jednosměrnou jízdenku ze Sydney do Los Angeles. A od té doby tady žije. Nebo spíš tráví čas v přestávkách mezi výpravami po světě. 😊

Jejím největším životním dobrodružstvím byla 54 denní plavba po moři. Sama, bez jakékoliv komunikace s vnějším světem, potkala jen jediného člověka a pak pokračovala v cestě dalších 180 dní!

Zajímá tě, jak je možné, že za tak krátký život stihla procestovat tolik zemí a hlavně, kde na to získává prostředky?

Na svém blogu píše, že její nejoblíbenější zemí je Mexiko. A tahle úžasná dobrodružství jí umožňuje také práce, kterou dělá. Půsbí totiž na volné noze ve filmovém průmyslu v Hollywoodu, kde dělá cokoliv, počínaje koordinátorem produkce, až po asistentku. A jejím mottem je pracovat chytře, ale ne těžce. ;-)

Foto: @travel_inhershoes 

"Všechno, co je na mě dobré, dlužím cestování. Jsem vyspělejší, uvolněnější, otevřenější a milující, protože jsem si prožila krásu tohoto světa," píše Aggie na svém blogu. Ten je plný jak jinak než jejích zážitků z cest! Nech se unést jejími působivými fotografiemi z mnoha koutů světa, zážitky, poznanými místy... a inspiruj se jejím cestovatelským umem, výběrem ubytování a možnostmi, které nám život na cestách nabízí. ;-) Při tomhle seznamování nepochybně oceníš také YT kanál TRAVEL IN HER SHOES by Aggie Lal . Užij si to! ;-)

Foto: @travel_inhershoes 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.