24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Blogerkou února je Ejnets! Které další z vás uspěly? Mrkni do článku a zapoj se do VÝZVY BŘEZNA!

5.3.2018

Foto: http://www.ejnets.com
Vybrat ty nejtalentovanější z vás není snadné. Je vidět, jak na sobě a na svých blozích neustále pracujete a zdokonalujete se. A to nám dělá obrovskou radost! Chceme vás podporovat a také proto jsou tady naše měsíční výzvy. Tentokrát nás nejvíce oslovil blog Ejnets, nadšené cestovatelky, která si plní svůj sen cestami po nejrůznějších koutech naší palnety. Ale nejen ona, zajímavých a kvalitních blogů jste navrhli mnohem víc!

Co na vítěznou blogerku čeká? Po celý březen se blogerka Ejnets stává tváří našeho webu Blogerky.cz, a to znamená, že se s ní během celého měsíce setkáš hned několikrát! Čeká na ni rozhovor s řadou otázek o jejím blogu, o ní samotné, cestování i jejích snech. Kromě toho ale každá vybraná blogerka má příležitost oslovit nové čtenáře svými články napsanými exkluzivně přímo pro Blogerky.cz! Věříme, že kvalitní tvůrčí práce si zaslouží nejen ocenění, ale také podporu. 

Inspiruj se tvorbou Ejnets, jejími cestami a pohledem na svět:
BLOG: www.ejnets.com
INST: ejnets 

Tím ale zdaleka nekončíme! Vybrali jsme další tři talentované blogerky, které by podle nás neměly zapadnout, a kterým rádi dáme tento měsíc příležitost oslovit vás. Inspiraci je potřeba stejně jako dobré skutky šířit. ;-)

Jako další zaujala Saja, nebo-li Alexandra Dubovská, slovenská beauty blogerka s Piešťan, která miluje kosmetiku, knihy, módu i fitness.
BLOG: www.sajafrey.com 
INST: sajafrey
Foto: INST sajafrey

Mezi food blogerkami patří k zajímavým inspirátorkám také Inspired Kitchen. Tereza, která má ráda dobré jídlo a vaření je pro ni nejen zábava, ale i relaxace a tvoření. Jídla, o kterých píše jsou zdravá a většinou veganská. Nezůstává ale jen u receptů…
BLOG: www.inspiredkitchen.cz
INST: inspired_kitchen 

A do třetice Gabrielakre. Talentovaná blogerka a studentka Gabriela Krejcarová, kterou na Instagramu sleduje přes 10 tisíc fanoušků! Věnuje se fashion i beauty tématům, má ráda i fitness a jídlo. :-)
BLOG: anetagabriela.blogspot.cz
INST: gabrielakre 

Už teď se těšíme na rozhovor, témata a vaše články!

Všem ostatním blogerkám, které jste se hlásily do výzvy, ale nevybrali jsme vás, děkujeme, že jste s námi! A teď hned máte příležitost v rámci další výzvy měsíce BŘEZNA! Vy všechny se teď můžete znovu hlásit! Nominovat můžete také ty, které vás inspirují a baví! Piš nám opět do komentářů pod článek. Začátkem dubna vybereme další z vás, další novou tvář webu Blogerky.cz. Pojďte do toho a využijte příležitost šířit své myšlenky, zážitky a inspirovat druhé. ;-)

Komentáře

WantBeFitM 6.3.2018 20:00

Ahoj, toto jsem zde zahlédla poprvé, takže nevím, jak to napsat, ale k mým oblíbeným blogům patří tyto slečny: https://corculum.blogspot.cz http://magicofsimplicity.blogspot.cz http://thewaybya.blogspot.cz/. Přidávám i svůj blog, kde se snažím propagovat, že jíst zdravě není nuda ani těžké a že človek si nemusí skoro nic odpírat https://wantbefitm.blogspot.cz

MiaFrancis 7.3.2018 11:15

Ahoj já bych ráda nominovala svůj blog maminy-international.org.

A pak jeden z mych oblibenych https://www.happyhealthyme.cz/

Teresa 7.3.2018 20:26

Ráda bych Vás pozvala na svůj blog. Jsem Češka žijící s Maďarem v Rakousku a aby mi z toho nepřeskočilo, píši tento humorný blog. Jestli máte pět minut času a chcete si zvednout náladu, jste srdečně vítaní.

www.jestepetminut.cz

theglampetra 9.3.2018 9:39

Tak to mam velkou radost, že moje oblíbenkyně uspěla Další mam ráda: www.michaelasynkova.com

Jenovéfa E 11.3.2018 18:25

Krásný den a já bych vás ráda pozvala na blog Ze života čtyřmatky, kde kromě receptů a inspirace na tvoření najdete vtipné a vtipnější historky ze života, o které se čtyřmi dětmi jaksi vážně není nouze
https://ctyrmatka.blogspot.cz

Life with Mar-Jein 11.4.2018 10:20

https://underoneskyblog.blogspot.cz - Rozhodně Renča ! Boží fotky a krásné inspirativní články o cestování

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.