24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Blogerky by měly držet pohromadě, říká Natálie Kotková

30.08.2015

Vítězka Blogerky roku v kategorii Objev roku 2014. Krásná zlatovláska Natálka Kotková nás ve svých příspěvcích a videích provedla po mnoha místech na světě. Cestování je její vášní, ale na jejím blogu můžeme najít i super fashion tipy. Natálie je totiž nejen účastnice Miss, modelka, tanečnice ale také získala titul Face of Fashion TV Czech&Slovak!

Natálko, věnuješ se blogování, modelingu, tanci, spolupracuješ s fashion TV. Jak to všechno stíháš?
Když vás něco baví, tak si na to čas uděláte. :) Myslím si ale, že toho zase tolik není, protože se těm jednotlivým aktivitám nevěnuji každý den. FashionTV akci, focení nebo taneční workshop mám jednou za čas, takže si to stačí napsat do diáře a nezapomenout. Každopádně se ale denně věnuji blogu a zapomenout nesmím také na školu. Ta by měla být na prvním místě, ale tak nějak na to od té doby, co mám blog, zapomínám, jelikož mě to zkrátka úplně pohltilo. Takže nevím, jak je to možné stíhat, ale takový ten pomyslný klíč bude v organizaci času a stanovení si priorit. Já si třeba musím vždy udělat čas na relax, pohodu a nějaké to cvičení. Samozřejmě kamarády, rodinu a poslední dobou mě chytl longboard a wakeboarding. Takže bych byla radši kdyby měl den 40hodin, ale když se chce, všechno jde. Dokud to člověka naplňuje, tak ať se věnuje nespočtu aktivit a žije tak naplno. :)

Krásná NatálkaStrávila jsi několik měsíců v Americe, které město se ti nejvíce líbilo?
To je nesmírně těžké povědět! Žily jsme v Huntington Beach, které mě nadchlo. Přeci jen je to taková ta Mekka surfařské a skate komunity a já se toho nemohla nabažit, takže určitě patří do mých top měst. Celkově jsem se prostě v Kalifornii měla asi narodit. :) Je tam zkrátka vše! Víc bych chtěla ještě prozkoumat LA. Myslím, že to by mohlo být nejoblíbenější město. Dál třeba Laguna Beach. Více dní bych také chtěla strávit i v New Yorku, abych si ho mohla s LA nebo Huntington Beach porovnat a říct si, co je mé top! Ještě je ale co objevovat!

Stále s úsměvemMáš ráda módu, kde se líp nakupuje v Anglii nebo v Americe?
Móda je součástí mého života už odmalička, takže na ten svět kolem ní nedám dopustit. Nakupování mi ale v Anglii i Americe přijde hodně podobné. Značky jsou tam poměrně stejné, alespoň co se týká těch mých oblíbených. Rozdíly byly třeba v tom, že obchody v Huntington Beach byly buď jen v jedné ulici nebo naopak daleko od sebe, takže bylo potřeba auto, pokud jsme potřebovaly něco konkrétního. To ale ve větších městech vymizí a obchody potkáte na každém rohu.

V Anglii mně třeba v Cheltenhamu nevyhovovala otevírací doba, protože tam všechny obchody zavírají brzy. To ale zase neplatí v Londýně, takže je opět porovnání těžší. Já mám nejradši, když si můžu projít víc obchodů, porovnat kousky a pak si v klidu vybrat, takže ty velké obchody v Londýně nebo New Yorku jsou pro mě jen „na kukanou“ a pak si raději půjdu do menší pobočky nebo online. Po nějaké době si stejně vždy najdete vaše oblíbené obchody a zjistíte, kdy tam chodit a kdy ne. Prodavačky byly příjemné všude stejně.

Natálka jede do BradavicCo plánuješ po škole? Budeš se věnovat tomu, co studuješ?
Já doufám! Studium mě baví a s prací v oboru by to bylo určitě stejné. Člověk nikdy samozřejmě neví, co se mu naskytne, ale já se ubírám tímto směrem a uvidíme. O marketing a reklamu se zajímám i mimo školu, takže mi to třeba do budoucna pomůže. Ono to má mnoho uplatnění.

"Skejťáctví" k ní patříTancovala jsi v klipech. Co pro tebe tanec znamená?
Znamená pro mě všechno. Sice jsem už závodně tancovat přestala, právě kvůli času. Nikdy s tím ale úplně nepřestanu. Tancuji od 8 let, tak to bude vždy mou součástí. Tancem se dá vyjádřit vše a nemusíte tancovat na soutěži, stačí sama pro sebe, v pokoji. Já to mám jako takový lék, když chci na něco zapomenout nebo nemyslet, tak si pustím hudbu a tancuji a když není možnost tančit, tak jdu sportovat jinak.

Tanec je součást jejího životaNa erasmu jsi byla s Luckou z A cup of style. Vídáte se pořád? Dlouho nikde nebyla vidět společná fotka.
Ano, na Erasmu i na Work and Travel. Moc se nevídáme, naposledy jsme na sebe narazily někde v Praze hned po návratu z Anglie. Ono i přes rok po Kalifornii jsme se vlastně potkávaly hlavně jen ve škole, takže se v září uvidíme nejspíše tam. :) 

S jakými blogerkami a youtuberkami se stýkáš?
Já jak jsem byla hodně pryč a jinak jsem jezdila hodně Liberec/Praha, tak jsem neměla moc šance se s holkama potkat. Jsem hrozně moc ráda za blogerské akce, kde si máme šanci popovídat. Jinak jsme v kontaktu přes Instagram a Facebook, klasika! Rozhodně se snad budeme v budoucnu stýkat častěji, měly bychom totiž všechny držet pohromadě. :)

Na Möet partyZa krátkou dobu ses dostala velmi rychle do povědomí a získala si spoustu fanoušků. V čem spočívá to tajemství úspěšného blogu?
Mně rozhodně do startu pomohlo právě léto v Kalifornii, kde jsem byla s Luckou. Právě její čtenářky mě mohly díky tomu poznat a rozhodnout se, jestli jim sednu a tím i můj blog. Začínala jsem právě tam, takže si té věrnosti hrozně moc vážím, protože to do začátku byla taková motivující vlna a vše jsem se musela naučit během chvilky a jsem moc ráda, že to lidé chápali a zůstali se mnou. Hodně lidí mi třeba psalo, že mě znali už od Miss Junior, z nějaké přehlídky nebo z castingů na Face of FashionTV, tak mě díky tomu našli.

Nevím, jestli mohu po roce blogování dávat rady ohledně tajemství úspěšného blogu, ale já to mám tak, že zůstávám sama sebou. Dělám to, protože mě to baví a naplňuje a vidím, že má tvorba pomáhá a inspiruje i lidi kolem, což mě nakopává k blogování ještě víc a v tom to možná bude. V tom zanícení se pro věc a komunikaci se čtenářkami, které jsou tak nějak „online“ kamarádkami. Já bych se blogu věnovala nejradši ještě více a jen jemu a mohla uskutečnit nápady, kterých mám plno, ale na to snad přijde čas, protože sama to teď bohužel nestíhám.

Stále originálníLoni jsi byla objevem roku, jak vidíš tento ročník ankety? Myslíš, že máš šanci se umístit třeba v kategorii lifestyle?
Ano a děkuju za to ještě teď! O letošním ročníku jsem ještě nepřemýšlela a ani to na mě nezáleží, jelikož blogy nominují jejich čtenáři. Nechám to tedy na nich, na vás, a uvidíme. Nominace by mi určitě udělala radost, ale na umístění si naděje nedělám, ať už v lifestyle nebo ve fashion. Je plno již dlouho zaběhlých blogů. Já budu dělat blog, jak nejlépe umím a uvidíme. :) 

Jaké máš v blogování cíle?
S The Nattiness se snažíme pořád zlepšovat a pracovat na sobě. Ať tím myslím jak na blogu, tak i na mě samotné, protože to jde ruku v ruce. Původně jsem blog zakládala jako fashion blog a postupně se z něj vyprofiloval takový blog á la všehochuť. :) Podle toho, co právě čtenářky zajímalo a dělo se kolem mě. Fashion inspirace můžou tak průběžně vidět na většině fotek, co jsem zvolila na sebe na různé akce nebo do různých lokalit. Z důvodu toho mého cestování jsem totiž psala a točila videa o životě v té zemi nebo teď o prázdninách o zážitcích na surf dovče. U módy ale zůstávám a mám třeba posty o mé práci ve FashionTV nebo nějakých mých oblíbených kouscích. Do budoucna bych se chtěla víc zaměřit na outfity a tipy. Ty nejen v módě, ale právě i do života. Zkrátka zůstat stejná a blog posouvat dál, aby se všem na blogu, Instagramu, Facebooku i YouTube pobývalo se mnou příjemně.

Půvabná surfařkaProzradíš nám, na co se v blízké době můžeme těšit ohledně tvé tvorby?
Teď bych měla dodělat videa a články z cestování, focení kampaně pro FashionTV a pár zážitků z léta, třeba jak jsem byla poprvé na wakeboardu. Nějaké další plány ještě mám, ale vždy když je napíšu nebo povím někde nahlas, tak to záhadně nevyjde, takže uvidíme, co se ze všeho vyklube. Určitě bych ale ještě ráda dělala více soutěží na blogu, Facebooku či Instagramu, abych i čtenářkám a té naší The Nattiness partičce nějak poděkovala. Díky nim můžu dělat něco, co mě baví čím dál tím víc a s jejich podporou a sdílením radostí, zkušenosti a inspirací můj život naplňuje v takové míře, že ta pomyslná sklenička štěstí rozhodně prázdná není! Děkuji moc!

Děkujeme za odpovědi a přejeme spoustu úspěchů.

Street fashion

(zdroj foto: facebook.com)

Komentáře

Teri Evans 31.08.2015 9:25

super článek
terievans98.blogspot.cz

Míša08 10.01.2017 5:31

Ahoj, chtěla bych se strašně setkat s Natálkou Kotkovou. Mám ji moc ráda. Tak jestli by nepřijela do Šumperka
Když tak mi napište na Instagram.
Můj Instagram: michaela_honigova
Můj Facebook: Míša Hönigová

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.