24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Blogerky obuly TAMARIS: FrancheMeetFashion

25.9.2015

Blogerky zkoušely super novou kolekci od Tamaris, která si zakládá na pohodlnosti. Je to především díky technologiím TOUCH IT a Antishokk, jež se starají o komfortní chůzi bez únavy.

Tamaris je tu s novou podzimní kolekcí 2015, která si zakládá na pohodlí. Díky použitým technologiím zaručuje kromě elegantního vzhledu také velice příjemnou chůzi bez únavy. Tato kolekce je zároveň nositelem nositelem motta: „Black is always back.“ Modely, které obula blogerka FrancheMeetFashion se v tomto duchu také nesly.

Oblečení, které doplnilo boty a dodalo tak úžasný celkový look, poskytla značka Reserved. FrancheMeetFashion obula úžasné slip ony s hadím vzorem v elegantní černé a také stylové lakované polobotky, které v kombinaci s šedými šaty a černým kloboukem skvěle vynikly.

Autorka blogu FrancheMeetFashion řekla: "Focení s Blogerky.cz sice byla skvělá zkušenost, ale hlavně zábava. Když se k tomu ještě přidaly krásné a pohodlné podzimní boty Tamaris, kterých nikdy není dost, nemohlo to být lepší. Velmi jsem si užila péči kadeřníka i vizážistky a celkově si užila suprové holčičí odpoledne. A o to přeci ve výsledku jde, ne? Bez správné atmosféry není správný výsledek ! A pak, kdo by řekl ne botám... "

Lakované polobotkyElegantní černé boty - Tamaris

Model je k dostání v TAMARIS STORECH, které si můžete vyhledat na www.tamaris.eu.Vzorované flip flopySlip ony s hadím vzorem TamarisModel je k dostání v TAMARIS STORECH, které si můžete vyhledat na www.tamaris.eu.

EXKLUZIVNÍ VIDEO Z FOCENÍ NOVÉ PODZIMNÍ KOLEKCE TAMARIS 2015

Jaké boty obula MadeinPRG? Podívej se ZDE.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.