24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Celulitida? Je to výzva! Otestuj krém Anticellulite a sdílej svoje zkušenosti

04.07.2018

Celulitida rozhodně není něco, oč bychom my ženy stály. Takže dobrý každý recept, rada a prověřené doporučení, jak se jí zbavit. Proto je tady tahle výzva – pro každou z vás! Pojď do toho společně s blogerkou Terry MakeupTutorials a desítkou vybraných blogerek. Otestuj účinky krému Anticellulite a poděl se o svoje tipy, jak zamést s celulitidou!
 

Každá jsme jiná a na každou zabírá něco jiného. Jedno je ale jasné, bez pravidelného pohybu, úpravy jídelníčku a kvalitního pitného režimu to nepůjde. Trápí tě celulitida? Dobrá zpráva je, že na to nejsi sama! "Celulitida se mi nelíbí, ale snažím se s ní něco udělat. Je to běh na dlouhou trať, a proto jsem ráda, že mě Emspoma oslovila, abych vyzkoušela krém Anticellulite. Už první použití bylo hodně zajímavé, krém na těle hřál a postupně se to stupňovalo!“ píše na svém YT kanále blogerka Terry MakeupTutorial.

Protože ale každá z nás funguje jinak, mohou se i naše rady a prověřené tipy lišit. Pojď se o ně podělit! Je to skvělá příležitost, jak se obohatit o nové tipy a zároveň inspirovat druhé. Čím víc žen Anticellulite prověří, tím víc získáme možností srovnání, recenzí a názorů. Připoj se k blogerkám Terry MakeupTutorials, Elizabeth Lore, Everythin Kate, Little Dreamer, Slaskouapacheee nebo Sistershoods.

"Výrobek po 14 dnech používání hodnotím jako super a musím říct, že mi velice vyhovuje , po jeho používání vidím změnu především v hebkosti a pevnosti kůže. Tuto změnu poznal na dotek i můj muž, který o žádném testování nevěděl, ale hned se ptal, čím se teď mažu, že mám tak jemnou kůži," píše o krému Anticellulite blogerka Slaskouapacheee ve své recenzi

Tyto blogerky už také zveřejnily na svých stránkách recenze se svými zkušenostmi, takže se můžeš inspirovat. 😉

Krém si můžeš koupit v e-shopu Emspomy zde.

Komentáře

Elizabeth Lore 04.07.2018 22:24

Je vážně skvělý a funkční, už jen když cítím to pálení, tak vidím, že se něco děje a těším se na výsledek. Za mě jednička!

All my cosmetics 10.07.2018 10:51

Za mě také super, ten hřejivý pocit se musí zkusit je to něco naprosto odlišného, než klasické přípravky na celulitidu z drogerie

Martina Redakce Blogerky.cz 11.07.2018 11:12

👍

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.