24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Celulitida? Je to výzva! Otestuj krém Anticellulite a sdílej svoje zkušenosti

04.07.2018

Celulitida rozhodně není něco, oč bychom my ženy stály. Takže dobrý každý recept, rada a prověřené doporučení, jak se jí zbavit. Proto je tady tahle výzva – pro každou z vás! Pojď do toho společně s blogerkou Terry MakeupTutorials a desítkou vybraných blogerek. Otestuj účinky krému Anticellulite a poděl se o svoje tipy, jak zamést s celulitidou!
 

Každá jsme jiná a na každou zabírá něco jiného. Jedno je ale jasné, bez pravidelného pohybu, úpravy jídelníčku a kvalitního pitného režimu to nepůjde. Trápí tě celulitida? Dobrá zpráva je, že na to nejsi sama! "Celulitida se mi nelíbí, ale snažím se s ní něco udělat. Je to běh na dlouhou trať, a proto jsem ráda, že mě Emspoma oslovila, abych vyzkoušela krém Anticellulite. Už první použití bylo hodně zajímavé, krém na těle hřál a postupně se to stupňovalo!“ píše na svém YT kanále blogerka Terry MakeupTutorial.

Protože ale každá z nás funguje jinak, mohou se i naše rady a prověřené tipy lišit. Pojď se o ně podělit! Je to skvělá příležitost, jak se obohatit o nové tipy a zároveň inspirovat druhé. Čím víc žen Anticellulite prověří, tím víc získáme možností srovnání, recenzí a názorů. Připoj se k blogerkám Terry MakeupTutorials, Elizabeth Lore, Everythin Kate, Little Dreamer, Slaskouapacheee nebo Sistershoods.

"Výrobek po 14 dnech používání hodnotím jako super a musím říct, že mi velice vyhovuje , po jeho používání vidím změnu především v hebkosti a pevnosti kůže. Tuto změnu poznal na dotek i můj muž, který o žádném testování nevěděl, ale hned se ptal, čím se teď mažu, že mám tak jemnou kůži," píše o krému Anticellulite blogerka Slaskouapacheee ve své recenzi

Tyto blogerky už také zveřejnily na svých stránkách recenze se svými zkušenostmi, takže se můžeš inspirovat. 😉

Krém si můžeš koupit v e-shopu Emspomy zde.

Komentáře

Elizabeth Lore 04.07.2018 22:24

Je vážně skvělý a funkční, už jen když cítím to pálení, tak vidím, že se něco děje a těším se na výsledek. Za mě jednička!

All my cosmetics 10.07.2018 10:51

Za mě také super, ten hřejivý pocit se musí zkusit je to něco naprosto odlišného, než klasické přípravky na celulitidu z drogerie

Martina Redakce Blogerky.cz 11.07.2018 11:12

👍

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.