24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Chystá se další Kurýr! Přiveze Kristýnu Za normální holky a Veroniku Spurnou. Potkej se s nimi!

23.02.2018

Natáčení nového dílu KURÝRA se blíží! Tentokrát Ondra poveze ryze dámskou návštěvu – blogerku Kristýnu alias Za Normální holky a youtuberku a zpěvačku Veroniku Spurnou. Chceš se s nimi setkat a pobavit? Využij tuhle jedinečnou příležitost a napiš nám. Štěstí se může usmát právě na tebe a potkáš tyto inspirativní mladé dámy obě najednou. ;-)

Naposledy jste v naší on-line talk show KURÝR mohli vidět raperku a rebelku Sharlotu a předtím třeba populární herečku a milovnici psů Patricii Solaříkovou. Moderátor Ondra si pokaždé zve novou tvář. Úspěšné a inspirativní osobnosti na internetu, o které si píšete! A teď se rozhodl vyzpovídat hned dvě najednou.

Foto: FB Zanormalniholky

První je vítězka ankety Czech Blog Awards 2018 v kategorii Cosmo Objev roku Kristýna se svým blogem Za normální holky, kde sleduje inspirativní příběhy dívek a žen, v jejich přirozenosti, problémech a schopnosti podívat se své "nedokonalosti“ do tváře a veřejně ji sdílet.

Společně s Kristýnou bude hostem také populární zpěvačka, herečka a youtuberka Veronika Spurná, kterou na YouTube sleduje přes 275 tisíc fanoušků. A jedním z nich jsi možná i ty!
Foto: FB Veronika Spurná

Toužíš se se svými oblíbenými hvězdami potkat naživo? Tak neváhej a přihlas se! Právě pro tebe chystáme tenhle nový díl, kde si můžeš splnit svůj sen.

Natáčet se bude v úterý 27. 2., tak pokud máš v ten den čas a chceš se potkat s Kristýnou a Veronikou, napiš nám na e-mail kuryr@blogtv.cz, proč bychom měli přijet právě za tebou a kam.

Pokud tě vybereme, přijedeme za tebou domů, do školy nebo do práce...

Jsi zvědavá, co by tě čekalo? Tak se podívej například na video s FALLENKOU a MAKYNOU. ;) 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.