24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Chystáte se na Designblok? Pak si nenechte ujít expozici Samsungu

08.10.2014

Expozicí ve stylu podmořského světa Samsung naplňuje motto „When imagination comes true“. Na cestě 20 000 mil pod mořem budou návštěvníkům dělat společnost jedinečné produkty značky Samsung, včetně posledních novinek Note 4, chytrých hodinek, kterými můžete volat, Gear S či unikátních brýlí pro virtuální realitu Samsung Gear VR.
 

Letošní expozice společnosti Samsung se nese v duchu tématu „Dětství“ a je inspirována jedním z nejoblíbenějších dětských autorů, francouzským spisovatelem Julesem Vernem. Celá expozice propojuje skvostnou architekturu interiéru Grandhotel Evropa s fantazií v podobě netradiční instalace, se zakomponováním produktů Samsung, která přenese návštěvníka do “jiného“ světa. Autorem expozice je agentura Cheil Czech.

Expozice společnosti Samsung v interiéru Grandhotelu Evropa

Návštěvníci najdou Samsung expozici v Zrcadlovém sále, jednom z nejhezčích prostor secesního hotelu Evropa na Václavském náměstí. Autorům se podařilo citlivě skloubit moderní technologie značky Samsung s unikátním architektonickým prostředím ze začátku 20. století.

Moderní technologie značky Samsung a unikátní architektonické prostředí ze začátku 20. století

Designblok si za šestnáct let své existence vybudoval renomé v očích odborné i laické veřejnosti. Pro Samsung Electronics, jakožto největšího producenta elektroniky na světě, je originální design jednou z klíčových vlastností každého výrobku, který uvádíme na trh. „I pro elektroniku, možná více než pro jiné obory, platí, že pojetí, umělecká idea a profesionální zpracování hraje jednu z hlavních rolí při rozhodování zákazníků. Proto je zcela logické, že se Samsung Electronics letos opět připojil k vystavovatelům v rámci Designbloku,“ popisuje důvody prezentace na Designbloku Toma Ivanović, marketingový ředitel společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Moderní domácí spotřebiče Samsung v unikátní expozici

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.