24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Co jsou bedny s páčidlem?

18.11.2020

Pod pojmem bedna s páčidlem si každý může vybavit něco jiného. Někdo si představí klasickou dřevěnou bednu, do které se musí dostat, protože má zaseknutý zámek, jiný má na mysli starou truhlu, vyhrabanou někde u babičky na půdě v domnění, že našel poklad. V podstatě mají malinko pravdu. Dárkové bedny s páčidlem plní podobnou funkci, ale jen s tím rozdílem, že jde o originální dárek pro všechny, kdo milují překvapení a rádi objevují.

Netradiční dárek

Narozeniny, výročí, Vánoce nebo jiná slavnostní příležitost může být obohacena o originální dárek, který má podobu dřevěné bedny, a která v sobě ukrývá speciality z celého světa. Tyto boxy pro muže s páčidlem jsou rozděleny do určitých kategorií, které udávají, pro koho je bedýnka určena.

Dárkové balení pro whiskaře obsahuje dokonalé, jemné, ale ryze chlapské pití, jako je například Jack Daniel's nebo Tullamore Dew nebo také Jameson, Jack Daniel's Fire a Jack Daniel´s Honey.  Je obohacena o tradiční pokrm z masa původem z Francie, a to kachní terinu s armaňakem nebo o delikátní švýcarskou čokoládu, která umocňuje vynikající chuť každého gentlemanského pití.

Také dárkové balení pro fitkaře od Manboxeo.cz může být ideálním dárkem nejen pro ty, kteří s posilováním začínají, ale i pro ty, kteří o své tělo v posilovně pečují už nějaký ten pátek.

Box s páčidlem

E-shop Manboxeo.cz přišel se skvělým nápadem, jak udělat z obyčejné dřevěné bedny netradiční dárek. Může se zdát, že tyto dřevěné bedny jsou nápadně podobné klasickým dárkovým košům, ale zde je třeba uvést, že dárkové koše sice jsou stálicemi na trhu dárků, ale jsou až příliš nudné a obyčejné, nemají v sobě fantazii, a navíc nejsou ani trochu originální.

Na rozdíl od toho bedny s páčidlem dokážou oslavence nejen překvapit, ale také nadchnout a vzhledem k tomu, že si oslavenec musí obsah doslova vypáčit, nebude o legraci nouze. Ovšem e-shop Manboxeo.cz nemá ve svém portfoliu jen bedny s páčidlem plné prémiových pochutin a světových delikates. Poslední dobou stoupl zájem i o dřevěné bedny, které mají ve svých útrobách ještě něco navíc.

Originalita každým coulem

Dárkový poukaz sice může být také vhodným dárkem, ale jsou to pak dárky bez fantazie. Dřevěné bedny, které jsou opravdu netradičním dárkem, nemusejí mít nutně v sobě uloženy delikatesy z Francie či lahodnou kávu z Ekvádoru. KPZ, jak si ji po svém upravili v Manboxeo.cz, je vlastně Krabice Plná Zábavy.

Taková bedna může obsahovat i stavebnici funkčního dřevěného 3D modelu supertěžkého tanku Löwe, což všem milovníkům modelaření nebo i těm, kteří se chtějí dostat zpět do dětských let, umožní postavit si nejen tento dřevěný model, ale také planetárium, lokomotivu nebo pohyblivý globus. Všechny dřevěné modely zaujmou už na první pohled, protože s ním vyplní třeba deštivé podzimní dny, ale může se s ní pochlubit i v kanceláři na svém stole. Tyto KPZ s páčidlem všechny utvrzují o tom, že stavebnice a dřevěné modely už dávno nejsou jen výsadou dětí.

Bedny s páčidlem se tak staly velmi oblíbenými dárky nejen pro tatínky, kamarády nebo naše drahé polovičky, ale překvapeni jsou takovým dárkem i naši šéfové, kteří spíš očekávají jen obyčejný dárek bez fantazie a bez překvapení.

Box pro muže je tedy známkou toho, že si lidé umějí vybrat, že se umějí bavit, a že mají rádi netradiční a originální dárky, které dělají radost. Vybírat můžete z více než 200 originálních obsahů, a to jak pro muže, tak pro ženy či pro děti.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.