24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jak sladit zásnubní prsten s prstýnkem snubním?

21.08.2020

Jestliže chcete zásnubní i snubní prsten nosit na jednom prstu, je potřeba, aby spolu ladily. Na tento fakt myslete již při výběru zásnubního prstenu. Jaké možnosti se vám v tomto ohledu otevírají? To zjistíte z našeho článku.

Obecné rady pro ideální kombinování

Než vám odhalíme konkrétní případy a tipy, mohou se vám hodit obecné rady, díky kterým se k sobě budou zásnubní i snubní prsten bez problémů hodit.


•    Kombinace nutně nevyžaduje, aby byly oba prstýnky ze stejného materiálu a stejné barvy. Velmi originálně působí spojení žlutého a růžového zlata nebo zlatého a bílého zlata.
•    Design prstýnků může být klidně odlišný, ale vždy byste se měli držet podobného stylu. Ladit k sobě rozhodně nebude výrazný vintage prsten s prstenem moderním.
•    Při výběru si představte, že jsou zásnubní i snubní prstýnky jako dva dílky skládačky, které do sebe perfektně zapadnou.
•    Jestliže chcete dosáhnout skutečného harmonického spojení, vsaďte na prsteny stejné velikosti.
•    Sázkou na jistotu je kombinace zásnubního prstenu s kamenem či perlou s jednoduchým snubním prstenem ve tvaru kroužku bez kamene.


Jak zkombinovat diamanty

Jestliže chcete z prstenů udělat nepřehlédnutelný doplněk, vsaďte na diamanty. Ke svému zásnubnímu prstenu opět vyberte prsten osázený diamanty. Zásnubní prsten s jedním diamantem bude skvěle vypadat se snubním prstenem, jenž bude diamanty osázen po celém svém obvodu.

Nebojte se barevného experimentování

Pokud si nechcete pořizovat prsteny, které mixují dvě barvy, můžete dát šanci jiné barevné kombinaci. Na jednom prstu nádherně vypadá kombinace, která zahrnuje jeden prste    n ze zlata růžového a druhý ze zlata bílého či žlutého. Čím tenčí snubní prsten bude, tím decentnější bude celá kombinace.

 

Kombinace v duchu minimalismu

Některé ženy neholdují výrazným doplňkům, a proto je pro ně ideální sladit svůj zásnubní prsten se snubním prstenem v designu jednoduchého kroužku bez kamene. Tato kombinace je nenápadná a zároveň vysoce nadčasová. Jestliže má vaše polovička zásnubní prsten s menším kamenem, dá mu jednoduchý kroužek bez zdobení a kamenu krásně vyniknout.


Svatební sety

Díky bohaté nabídce snubních a zásnubních prstenů můžete sáhnout i po variantě, která již počítá s tím, že žena bude nosit oba prsteny na jednom prstu. Proto existují sety, které zahrnují snubní i zásnubní prsten. Jsou vyrobeny tak, aby spolu ladily a tvořily harmonický celek.


Prsteny na míru

Ve specializovaných zlatnictvích vám mohou prsteny vyrobit přesně na míru a na základě vašich požadavků. Dostanete tak prsteny, které vám nejen skvěle padnou, ale rozhodně spolu budou ladit. Navíc se budete moci pyšnit originálem, který nikdo jiný nemá.


Nezapomeňte, že svatební a snubní prsten nemusejí mít stejnou barvu, ale designem by se měly shodovat.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.