24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jestli chcete zhubnout, musíte dělat tohle!

29.09.2020

Kdo by nechtěl vypadat dobře? Pokud nic jiného, platí přece, že ve zdravém těle přebývá zdravý duch! Mimo jiné se člověk cítí mnohem lépe, komfortnější a neomezeně. Je tedy přirozené, že toužíme po hezčím těle a snažíme se měnit své negativní návyky. Někomu to jde lépe, u někoho je to horší. V případě, že potřebujete nakopnout, dobrým pomocníkem může být právě koupě sportovního oblečení.

Nákup pro správný rozběh

Zní to zajímavě, že? Potěší zejména ženy. Ještě jste nezačali cvičit a my vás už posíláme do butiku? Ne, nezdá se vám to. Je to skutečně tak. Snažíte se již několik týdnů rozhýbat, dokopat se do posilovny či absolvovat skupinové cvičení pilates a nedaří se? Vyberte se na nákupy. Kupte si kvalitní a stylové sportovní legíny, doplňte je vhodnou sportovní podprsenkou, příjemným topem a botasky. Nezapomeňte na sportovní ponožky, ať jsou vaše nohy během celého tréninku v pohodlí. Zaručujeme vám, že to nebude zrovna nejlevnější, ale právě tento fakt bude hnacím motorem, který vás konečně nakopne. Jen málokdo by dokázal zůstat sedět doma na zadku a měl by při tom před očima nevyužité sportovní oblečení za několik desítek eur.

Pro správné a efektivní hubnutí je důležitý pravidelný pohyb, což pomáhá urychlit spalování nadbytečných tuků, podporuje správné držení těla a nabije vás energií. Tak pojďme na to!

Sporty, které vás zbaví tuku

Pokud se rozhodnete pro hubnutí, nemůže to být otázka dnů či týdnů. Měla by to být celková změna životního stylu. I proto je nejlepší, pokud si vyberete typ pohybu, který vám vyhovuje, zvládáte ho a baví vás. Pouze tak budete schopni v něm vytrvat a dělat ho dlouhodobě. Můžete zvolit silové tréninky, plavání, jógu nebo kardio. Spalování tuků podpoří i taková radostná činnost jakou je tanec.

Pokud jste právě dorazili z práce, cítíte se na cvičení příliš unavený, tak nevadí! Natáhněte na sebe sportovní legíny a ze sklepa vytáhněte kolo. Tento typ pohybu podporuje spalování tuků, můžete ho dělat v podstatě celoročně a pokud by vám bylo velmi smutno, společnost vám může dělat dokonce i manžel s dětmi nebo partnerka. Pravidelní cyklistika aktivizuje krevní oběh, posiluje cévy srdce a svalstvo. Pravidelný čas strávený na kole urychluje metabolické procesy, díky čemuž budete hubnout jedna radost. Při tomto sportu by měly být v pohodě v první řadě nohy a chodidla, proto jsou důležité nejen kvalitní sportovní legíny, které budují pohodlí pro váš zadeček, ale důležitou roli hrají i sportovní ponožky.

Popularitě, která asi nikdy neutichne, se těší běh. Mnoha lidem vyhovuje zejména díky variabilitě, kterou s sebou přináší. Je jen na vás jestli zvolíte volnější tempo, poklus na delší trasy nebo se přikloníte k sprintem na kratších drahách. Pokud se soustředíte vysloveně na spalování tuků, zaměřte se na intervalové běhy, které vám zhubnout pomohou určitě rychleji.

Pro někoho je však běh natolik nepřijatelným sportem, že se k němu prostě nepřinutí ani v tom případě, že mají ty nejlepší sportovní ponožky v těch nejpohodlnějších botaskách. Prostě to nepůjde. Pak můžete zkusit rychlejší chůzi. Mimo jiné je na tomto sportu příjemné to, že si na něj nepotřebujete vyhradit určitý čas. Rychlou chůzi můžete realizovat cestou do práce, do obchodu či po cestě do školky. Všude, kam to bude možné, jednoduše kráčejte! Zapomeňte na auto či autobusy. Tento druh sportu vyhovuje zejména lidem s bolestmi kloubů, páteře a srdce.

Z silových trénincích má vynikající účinky crossfit či bodybuilding. Pokud budete mít pevnou vůli a dostatek přesvědčení, čeká na vás doslova dokonalé tělo!

Jak říká rčení: "jaká práce, taková plácá". Ve sportu to platí stejně. Pokud tedy toužíte po zdravém, pevném a krásném těle, musíte prostě makat! Kvalitní sportovní legíny či sportovní ponožky budou na této cestě odhodlání perfektním pomocníkem. Držíme vám prsty.

Zdroj obrázku: Stock-Asso / Shutterstock.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.