24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nová blogerka měsíce? Odpověď najdeš v článku a také novou výzvu. Zapoj se

16.10.2018

Foto: www.czickontheroad.cz
Říjen běží, venku je krásný podzim a děje se spousta věcí. Proto nám tentokrát trvalo, než se podařilo vybrat nové blogerky měsíce. A vyhlásit novou výzvu. Děkujeme vám za všechny nominace a věříme, že vám nová tvář Blogerky.cz přinese inspiraci. 😉 A teď už konec napětí… blogerkou měsíce se stává Tereza Létalová s blogem Czickontheroad.cz. Gratulujeme!

Pro měsíc říjen jsme opět vybrali tři inspirativní osobnosti, které jste nominovali. Kromě Terezy Létalové a blogu Czickontheroad.cz jsme vybrali také Renatu Marvanovou s blogem Underonesky.cz a Lenku Koubovou z blogu Littledreamer.cz.

Czickontheroad

Foto: www.czickontheroad.cz

Jsou dva. Kromě Terezy tvoří Czickontheroad.cz také Primož, Slovinec duší i tělem. Jejich blog se zrodil zhruba před rokem. Dali výpověď v práci, zbavili se všech věcí a vydali se za "kariérou“ digitálních nomádů. S baťůžkem a počítačem. Společně objevují nádherná místa planety a pak jimi provází také své čtenáře. Slovinsko, Španělsko, Brazílie, Peru Paraguay… Prostě skvělá inspirace pro cestovatele.

BLOG: www.czickontheroad.cz
IG: @czickontheroad 
FB: Czickontheroad 

Underonesky

Foto: www.underonesky.cz

Jmenuje se Renata Marvanová a na svém blogu sdílí své zážitky, fotografie a příběhy z cest. "Na konci života nechci vzpomínat, jak jsem krásně seděla v kanceláři a starala se o domácnost. Cestování pro mě znamená nacházet věci, které by mě nikdy nenapadlo hledat,“ píše o sobě Renata. Nutno říci, že její články jsou opravdu inspirativní. Procestovala 28 států, strávila rok v Anglii jako au pair a tři měsíce v Irsku.

BLOG: www.underonesky.cz
IG: @underonesky_cz 
FB: Under one sky

Littledreamer

Foto: www.littledreamer.cz

Za blogem Littledreamer stojí třiadvacetiletá studentka Lenka Koubová, která se ráda dělí o svoje deníkové zápisky, názory, články o kosmetice, módě a také o cestování. Svůj blog píše od roku 2015, ale ten úplně první měla už v roce 2007. "Jak už jste mohli pochopit z názvu blogu, jsem velký snílek. Dokážu celý den jen tak sedět a snít o budoucnosti. Občas mám pak problém rozeznat realitu s mými myšlenkami, když se do nich moc zaberu,“ píše o sobě Lenka. 😊 

BLOG: www.littledreamer.cz
IG: @lenkakoubova 
FB: Little Dreamer 

Na vítěze opět čeká exkluzivní rozhovor a možnost zveřejnění několika článků na libovolné téma na Blogerky.cz. Těšíme se na vzájemnou spolupráci, ale také na vaše ohlasy a nové nominace pro měsíc ŘÍJEN. Ty můžete psát do komentářů pod článek.

A koho můžete nominovat? Svůj vlastní blog nebo své oblíbence, které sledujete a kteří vás baví a inspirují. Na blogu, Instagramu, youtube kanále... Tak neváhejte a pište nám svoje tipy. Blogerkou měsíce můžeš být i TY! ;-)

Výzvu také můžeš dál šířit a doporučit svým kamarádům a známým.

Děkujeme, že jste s námi. Novou tvář měsíce vybereme opět v listopadu. Těšíme se! 😉

Komentáře

somethingbykatep 22.10.2018 9:06

Jestli můžu víc typů tak: http://instantnikrasa.blogspot.com/ ; https://vmemzivote.blogspot.com/; http://www.anotherdominika.cz/; https://michaelacheetah.blogspot.com/

Nepostřehla jsem jestli už některá nebyla, ale tak třeba ne

Jenovéfa E 22.10.2018 10:06

Krásný den...
ráda bych tímto nominovala svůj blog Ze života čtyřmatky...

Má dva kluky a dvě holčičky.
Mateřství si užívá už deset let.
Za nic na světě by tu jízdu nevyměnila.

https://ctyrmatka.blogspot.com/

Wookie 24.10.2018 9:21

Taky bych chtěla být blogerkou měsíce

https://miluna-venca.cz/

Petra T. 04.11.2018 15:03

Nominuji https://www.inspirationbylinda.cz/ - mám blogerku i její blog moc ráda

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.