24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nová blogerka měsíce? Odpověď najdeš v článku a také novou výzvu. Zapoj se

16.10.2018

Foto: www.czickontheroad.cz
Říjen běží, venku je krásný podzim a děje se spousta věcí. Proto nám tentokrát trvalo, než se podařilo vybrat nové blogerky měsíce. A vyhlásit novou výzvu. Děkujeme vám za všechny nominace a věříme, že vám nová tvář Blogerky.cz přinese inspiraci. 😉 A teď už konec napětí… blogerkou měsíce se stává Tereza Létalová s blogem Czickontheroad.cz. Gratulujeme!

Pro měsíc říjen jsme opět vybrali tři inspirativní osobnosti, které jste nominovali. Kromě Terezy Létalové a blogu Czickontheroad.cz jsme vybrali také Renatu Marvanovou s blogem Underonesky.cz a Lenku Koubovou z blogu Littledreamer.cz.

Czickontheroad

Foto: www.czickontheroad.cz

Jsou dva. Kromě Terezy tvoří Czickontheroad.cz také Primož, Slovinec duší i tělem. Jejich blog se zrodil zhruba před rokem. Dali výpověď v práci, zbavili se všech věcí a vydali se za "kariérou“ digitálních nomádů. S baťůžkem a počítačem. Společně objevují nádherná místa planety a pak jimi provází také své čtenáře. Slovinsko, Španělsko, Brazílie, Peru Paraguay… Prostě skvělá inspirace pro cestovatele.

BLOG: www.czickontheroad.cz
IG: @czickontheroad 
FB: Czickontheroad 

Underonesky

Foto: www.underonesky.cz

Jmenuje se Renata Marvanová a na svém blogu sdílí své zážitky, fotografie a příběhy z cest. "Na konci života nechci vzpomínat, jak jsem krásně seděla v kanceláři a starala se o domácnost. Cestování pro mě znamená nacházet věci, které by mě nikdy nenapadlo hledat,“ píše o sobě Renata. Nutno říci, že její články jsou opravdu inspirativní. Procestovala 28 států, strávila rok v Anglii jako au pair a tři měsíce v Irsku.

BLOG: www.underonesky.cz
IG: @underonesky_cz 
FB: Under one sky

Littledreamer

Foto: www.littledreamer.cz

Za blogem Littledreamer stojí třiadvacetiletá studentka Lenka Koubová, která se ráda dělí o svoje deníkové zápisky, názory, články o kosmetice, módě a také o cestování. Svůj blog píše od roku 2015, ale ten úplně první měla už v roce 2007. "Jak už jste mohli pochopit z názvu blogu, jsem velký snílek. Dokážu celý den jen tak sedět a snít o budoucnosti. Občas mám pak problém rozeznat realitu s mými myšlenkami, když se do nich moc zaberu,“ píše o sobě Lenka. 😊 

BLOG: www.littledreamer.cz
IG: @lenkakoubova 
FB: Little Dreamer 

Na vítěze opět čeká exkluzivní rozhovor a možnost zveřejnění několika článků na libovolné téma na Blogerky.cz. Těšíme se na vzájemnou spolupráci, ale také na vaše ohlasy a nové nominace pro měsíc ŘÍJEN. Ty můžete psát do komentářů pod článek.

A koho můžete nominovat? Svůj vlastní blog nebo své oblíbence, které sledujete a kteří vás baví a inspirují. Na blogu, Instagramu, youtube kanále... Tak neváhejte a pište nám svoje tipy. Blogerkou měsíce můžeš být i TY! ;-)

Výzvu také můžeš dál šířit a doporučit svým kamarádům a známým.

Děkujeme, že jste s námi. Novou tvář měsíce vybereme opět v listopadu. Těšíme se! 😉

Komentáře

somethingbykatep 22.10.2018 9:06

Jestli můžu víc typů tak: http://instantnikrasa.blogspot.com/ ; https://vmemzivote.blogspot.com/; http://www.anotherdominika.cz/; https://michaelacheetah.blogspot.com/

Nepostřehla jsem jestli už některá nebyla, ale tak třeba ne

Jenovéfa E 22.10.2018 10:06

Krásný den...
ráda bych tímto nominovala svůj blog Ze života čtyřmatky...

Má dva kluky a dvě holčičky.
Mateřství si užívá už deset let.
Za nic na světě by tu jízdu nevyměnila.

https://ctyrmatka.blogspot.com/

Wookie 24.10.2018 9:21

Taky bych chtěla být blogerkou měsíce

https://miluna-venca.cz/

Petra T. 04.11.2018 15:03

Nominuji https://www.inspirationbylinda.cz/ - mám blogerku i její blog moc ráda

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.