24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Módní ikona Olivia Palermo: miluje doplňky, ale tím nejlepším je pro ni její pejsek

23.10.2018

Foto: IG @oliviapalermo
Americká blogerka Olivie Palermo je považována za jednu z nejlépe oblékaných žen světa. Jejími fashion radami se řídí nejen miliony Američanek, ale také  ženy po celém světě. V čem spočívá její kouzlo? Miluje nevšední barevné kombinace, výrazné doplňky a jako jedna z mála módních blogerek si oblíbenou věc vezme na sebe klidně i víckrát, což je nám velmi sympatické. 😉

IG: @oliviapalermo
FB: Olivia Palermo 
BLOG: Oliviapalermo.com/

Olivia Palermo je dvaatřicetiletá Newyorčanka, která začínala na stanici MTV v televizní show The City a později pracovala v oddělení doplňků časopisu Elle nebo spolupracovala s oděvní firmou Mango. V říjnu 2011 ale rozjela svůj web, kde se věnuje módě, kráse a lifestylovým tématům, jako je například cestování nebo umění. Úspěšná je také na svém Instagramu, kde má 5,5 milionu sledujících.

Foto: IG @oliviapalermo

Co na ní ženy obdivují? Především to, že se nebojí. Sama kombinuje často kousky, které jsou na první pohled nekombinovatelné. Ženám radí následovat svůj instinkt a nenutit se do něčeho jen proto, že je to trendy nebo se to líbí jejímu příteli. Pokud si totiž vybereš kousek, o kterém zaručeně víš, že ti sluší, budeš ho pak nosit ráda a často. To zní logicky, že?

Foto: Olivia kombinuje nekombinovatelné. / IG @oliviapalermo

Olivia miluje nejen svého manžela,  ale také svého bílého chundelatého pejska, jménem Mr. Butler. Ten často slouží jako její módní doplněk nejen na fotkách na Instagramu, ale také při focení pro prestižní lifestylové časopisy. Na jejím blogu občas narazíš také na články věnované psí módě. Takže sledováním jejího blogu, můžeš být trendy nejen ty, ale také tvůj čtyřnohý miláček.

Foto: Olivia a její manžel Johannes Huebl. / IG @oliviapalermo

Foto: Se svým psíkem Mr. Butlerem při focení pro japonskou Vogue. / IG @oliviapalermo

Vzhledem k tomu, že je Olivia Palermo všeobecně považována za módní ikonu, má o spolupráci s ní zájem také řada prestižních oděvních značek. Spolupracovala například s Aspinal of London (kůže a doplňky), Baublebar (doplňky a šperky), Ciaté London (makeup) a oděvními firmami Nordstrom a Banana Republic.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.