24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Datel na palubě Kurýru! Jak dopadl jeho soud s Ikarem a proč je při natáčení zastavila policie?

5.3.2018

Úspěšný youtuber s kontroverzní pověstí! To je Datel, kterého Ondra svezl za jeho fanynkami přímo do školy. Jak setkání proběhlo a co všechno na sebe Datel práskl do kamery? Loňský rok pro něj byl rušný… Konflikt s youtuberem Ikarem a následný soud, rozchod s přítelkyní… Opravdu Datel přitahuje průsery? A jaké jsou velké sny tohohle devatenáctiletého youtubera?

"Když máš život postavený na tom, že je tak trochu jako horská dráha a podobný věci se ti dějou tak dva roky, tak už to nevnímáš. Ty kuriozity už nějak patří k mému jménu… Vždycky jsem dělal kraviny a vyvolával pozornost,“ vysvětluje Datel v talkshow, jak to má se svými průšvihy. Díky nim si získal pověst kontroverzního youtubera. K hlavním tématům vloni patřil hlavně jeho konflikt s Ikarem, který skončil soudem a pokutou. S jeho popularitou na YouTube to ale neotřáslo! Na svém kanále má přes 443 tisíc odběratelů! A teď jste si o něj napsali jako o dalšího hosta Kurýru.


Ondra Datla přivezl přímo za fanynkami do školy a přitom ho vyzpovídal. Jak se teď dívá na roztržku s Ikarem, která skončila zlomenou nohou? Zajímá tě, jak dopadl jeho rozchod s přítelkyní? A opravdu Datel přitahuje průsery? :-) Proč je po cestě zastavila policie? Náhoda? :-)

Datla čekají dvacáté narozeniny. Jaké jsou jeho velké sny? Zajímá tě, čemu se kromě YouTubu chce naplno věnovat? Co ho dokázalo rozhodit a z čeho má depresi? Sleduj nový Kurýr na Blog TV a YouTube a piš do komentářů, koho dalšího chceš vidět! Příště můžeš být i ty spokojeným fanouškem, který potká svou oblíbenou hvězdu. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.