24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Heart & Home – Tak voní domov…

21.11.2017

Albi je synonymem pro zábavné společenské hry, vtipné a nápadité dárky nebo veselá přáníčka. Produkty Albi najdete prakticky v každé české domácnosti: například luxusní britské svíčky, které se mohou rozvonět i u tebe. Soutěž o ně!

Svíčky Heart & Home s jedinečnými vůněmi jsou díky svému materiálu šetrnější k životnímu prostředí a bezpečné i pro alergiky. Vyrábí se ve třech velikostech, ta největší domov rozzáří až na 70 hodin. A voní, i když není zapálená.

Tři z vás, kteří se zapojí do naší výzvy, získají svíčku Heart & Home s vůní francouzské vanilky. Do komentářů nám napiš, jaká je tvoje nejoblíbenější bytová vůně (levandule, skořice, vanilka, nebo něco úplně jiného?) a přidej správnou odpověď na soutěžní otázku, která zní:

Z čeho jsou vyrobeny luxusní svíčky Heart & Home?

  1. Ze sójového vosku
  2. Z parafínu
  3. Ze včelího vosku

50., 100. a 150. správné odpovědi získají velkou svíčku Heart & Home s vůní francouzské vanilky v hodnotě 404 Kč.

Správnou odpověď hledej na www.albi.cz. Soutěž probíhá od 21.11.2017 do 10.12.2017 a odpovědi posílejte na email soutez@imedium.cz.

 

Komentáře

Everythin Kate 22.11.2017 21:07

Minulý týden jsem neodolala a svíčku Heart&Home jsem si v Albi koupila - a to přesně s vůní pečeného jablka Voní nádherně, navíc k tomuto období se výborně hodí. Nejvíce mi tedy voní tato, ale oblíbila bych si snad všechny, jelikož jsem vybírala opravdu dlouho!
Správná odpověď je a) Ze sójového vosku

UltimateChic 25.11.2017 7:05

Já jsem příliš vůní od Albi zatím nezkoušela, ale všechny, co jsem měla byly úžasné. Svíce krásně hoří, nezhasínají a dělají perfektní jezírko. Dokonce i malá votivka mi provoněla velký pokoj. Vůně, která mne nejvíc baví je Grep a černý rybíz, která je dokonalá, ovocná, silná a přitom nevtíravá.

Správná odpověď je za a ze sojového vosku.

Hezkou sobotu Maru z Ultimate Chic

Sabča P. 26.11.2017 13:43

Moje nejoblíbenější vůně je vanilka nebo skořice. A zrovna před pár dny jsem se na svíčky od Albi koukala a říkala jsem si, že si musím nějakou koupit, protože jako veganka oceňuji, že je ze sojového vosku.
Takže právná odpověď je za A - ze sojového vosku.

Hezký den, Sabča,
www.timeofmylife.cz

Elizabeth Lore 28.11.2017 19:45

Odpovědi máte posílat na email. Né sem.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.