24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Hvězdná dvojčata sociálních sítí Lisa a Lena míří do Prahy!

20.03.2019

Foto: Lisa and Lena
Lisa & Lena – největší hvězdy sítě TikTok a teprve šestnáctiletá identická dvojčata, která milují teenageři po celém světě, se už brzy vydají na exkluzivní návštěvu do Prahy. A potkat se s nimi můžeš i ty díky anketě Global Social Awards, jejíž finálový galavečer se uskuteční v Praze, kam přiveze řadu světových social stars. A nejen to – pořadatelé akce se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a uspořádat Pre-party Meet & Greet s jejich oblíbenými influencery.  

Praha se vůbec poprvé stane svědkem události takového rozměru. Po celé tři dny bude hostit přední osobnosti social světa z nejrůznějších koutů planety.

Vše vypukne již 27. května 2019 v Hotelu Hilton Prague, kde se můžeš od 14 hodin setkat se svými oblíbenými zahraničními hvězdami internetu. Slavnostní udílení ocenění Global Social Awards totiž odstartuje Pre-party Meet & Greet určená speciálně pro fanoušky, kteří se chtějí osobně pozdravit s finalisty ankety, získat podpis či společnou fotku.

Mezi potvrzenými hosty jsou právě hvězdná dvojčata Lisa a Lena, které do Prahy za svými fanoušky přijedou vůbec poprvé a ty se s nimi můžeš potkat osobně na Pre-party Mett & Greet! Lisa a Lena jsou ve svých šestnácti letech s více než 32 miliony fanoušků největšími hvězdami na TikTok. Jejich pozitivitou nabitá videa a hudbu milují fanoušci po celém světě, stejně jako jejich nakažlivý úsměv a fashion trendy. Ještě před několika lety přitom byly běžnými teenagery. Roku 2015 zveřejnily své první video na Musical.ly a staly se živoucím důkazem, že sny se plní.

Na Pre-party Meet & Greet si můžete zakoupit samostatné vstupenky v předprodeji zde

Dále jsou v předprodeji k dispozici další typy vstupenek. Koupit si můžete také samostatnou vstupenku na Galavečer Global Social Awards, která proběhne 29. května ve Foru Karlín a kde budou vítězům ankety slavnostně předána ocenění za doprovodu jedinečné show. Vstupenky jsou k dispozici v sítích GoOut Ticketmaster. 

Pro marketingové specialisty je navíc 28. května připravená jednodenní moderní konference GLOSA Talks, kde se setká více než 20 osobností sociálních médií spolu s influencery, marketéry, významnými hosty z celého světa, profesionály z oboru, novináři a fanoušky během otevřených debat. 
Pokud si chcete užít celý třídenní program, je možné si zakoupit zvýhodněnou kombo VIP vstupenku na všechny akce dohromady - předprodej zde.

Sleduj Instagram @socialawards a web Socialawards.global, kde se včas dozvíš veškeré novinky a také jména dalších hvězd, které můžeš osobně potkat. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.