24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Hvězdná dvojčata sociálních sítí Lisa a Lena míří do Prahy!

20.03.2019

Foto: Lisa and Lena
Lisa & Lena – největší hvězdy sítě TikTok a teprve šestnáctiletá identická dvojčata, která milují teenageři po celém světě, se už brzy vydají na exkluzivní návštěvu do Prahy. A potkat se s nimi můžeš i ty díky anketě Global Social Awards, jejíž finálový galavečer se uskuteční v Praze, kam přiveze řadu světových social stars. A nejen to – pořadatelé akce se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a uspořádat Pre-party Meet & Greet s jejich oblíbenými influencery.  

Praha se vůbec poprvé stane svědkem události takového rozměru. Po celé tři dny bude hostit přední osobnosti social světa z nejrůznějších koutů planety.

Vše vypukne již 27. května 2019 v Hotelu Hilton Prague, kde se můžeš od 14 hodin setkat se svými oblíbenými zahraničními hvězdami internetu. Slavnostní udílení ocenění Global Social Awards totiž odstartuje Pre-party Meet & Greet určená speciálně pro fanoušky, kteří se chtějí osobně pozdravit s finalisty ankety, získat podpis či společnou fotku.

Mezi potvrzenými hosty jsou právě hvězdná dvojčata Lisa a Lena, které do Prahy za svými fanoušky přijedou vůbec poprvé a ty se s nimi můžeš potkat osobně na Pre-party Mett & Greet! Lisa a Lena jsou ve svých šestnácti letech s více než 32 miliony fanoušků největšími hvězdami na TikTok. Jejich pozitivitou nabitá videa a hudbu milují fanoušci po celém světě, stejně jako jejich nakažlivý úsměv a fashion trendy. Ještě před několika lety přitom byly běžnými teenagery. Roku 2015 zveřejnily své první video na Musical.ly a staly se živoucím důkazem, že sny se plní.

Na Pre-party Meet & Greet si můžete zakoupit samostatné vstupenky v předprodeji zde

Dále jsou v předprodeji k dispozici další typy vstupenek. Koupit si můžete také samostatnou vstupenku na Galavečer Global Social Awards, která proběhne 29. května ve Foru Karlín a kde budou vítězům ankety slavnostně předána ocenění za doprovodu jedinečné show. Vstupenky jsou k dispozici v sítích GoOut Ticketmaster. 

Pro marketingové specialisty je navíc 28. května připravená jednodenní moderní konference GLOSA Talks, kde se setká více než 20 osobností sociálních médií spolu s influencery, marketéry, významnými hosty z celého světa, profesionály z oboru, novináři a fanoušky během otevřených debat. 
Pokud si chcete užít celý třídenní program, je možné si zakoupit zvýhodněnou kombo VIP vstupenku na všechny akce dohromady - předprodej zde.

Sleduj Instagram @socialawards a web Socialawards.global, kde se včas dozvíš veškeré novinky a také jména dalších hvězd, které můžeš osobně potkat. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.