24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Dámy, než vyrazíte do obchodu, měly byste vědět toto...

14.03.2019

Dámy, pokud máte rády výhodné nabídky, navštivte ještě dnes web AkcniCeny.cz, kde aktuálně najdete slevy na tisíce produktů, od potravin, nápojů, sladkostí, přes hračky, textil, hobby potřeby, až po nábytek, bytové doplňky či elektroniku. Ušetřit lze až 80 %, pokud budete v akčních nabídkách nakupovat potraviny, drogerii apod. z vašeho každodenního nákupního seznamu, můžete se těšit na úspory v řádu tisíců korun měsíčně!

Web AkcniCeny.cz za vás každý den vyhledává akční nabídky desítek prodejců působících po celé České republice, najdete zde informace o slevách např. těchto obchodníků:

  • supermarkety a hypermarkety: Kaufland (viz aktuální leták Kaufland), Tesco, Albert, Globus, PENNY Market, Terno
  • drogerie: ROSSMANN, TOP drogerie, Teta drogerie, dm drogerie markt
  • textil a volný čas: Hervis, XXXLutz, Möbelix, Tchibo
  • elektronika: Electro World, COMFOR, Okay elektro, DATART
  • lékárny: Dr.Max, Alphega Lékárna,
  • nábytek: Kika, JENA nábytek, Möbelix, SCONTO, Jamall nábytek

Kompletní výčet obchodníků, jejichž letákové nabídky web AkcniCeny.cz sleduje najdete na hlavní stránce AkcniCeny.cz.

Výhodné nabídky jsou vám na AkcniCeny.cz k dispozici v podobě náhledů na elektronické akční letáky či coby výpisy zboží tříděného do tematických kategorií, např. vejce v akci, máslo v akci, pivo v akci apod.

V případě, že nakupujete u vybraných prodejců, např. z důvodu blízkosti jejich poboček, využijte možnost snadno a rychle si prolistovat jejich aktuální akční nabídku v podobě elektronického letáku.

A naopak, pokud se při výběru prodejce nenecháte omezovat, zjistěte si na pár kliknutí ve výpisech zlevněného zboží, kam se vám vyplatí zajít pro jednotlivé položky z vašeho nákupního seznamu.

3 funkce pro pohodlnou orientaci v akčních nabídkách

Aby pro vás bylo nakupování za zvýhodněné ceny maximálně pohodlné, web AkcniCeny.cz pro vás připravil tři bezplatné funkce.

Strážce slev

Funkce, která za vás prochází aktuální akční nabídky a hledá v nich ty, které odpovídají vašemu zadání. Například, pokud si do Strážce slev zadáte PERSIL prací prostředek 50 dávek za cenu maximálně 118 Kč a funkce takovou nabídku najde, informuje vás o tom ihned mailem.

Nákupní seznam

Funkce, která zkontroluje, jestli se některá z položek vašeho „skutečného“ nákupního seznamu nachází v akční nabídce a zároveň, která z aktuálně platných nabídek je nejvýhodnější. Okamžitě se tak dozvíte, u kterého prodejce zboží nakoupit.

Upozornění v prohlížeči

Zajímají vás nabídky několika vybraných obchodníků? Nastavte si na AkcniCeny.cz zasílání upozornění v prohlížeči na jejich nové letáky. Díky této funkci se o nových zvýhodněných nabídkách dozvíte dříve, než vám obchodník doručí papírový leták do poštovní schránky.

Přidejte se ke stovkám tisíc spokojených uživatelů

AkcniCeny.cz navštěvují každý měsíc stovky tisíc uživatelů z celé České republiky, kteří díky nákupům v akčních nabídkách šetří i několik tisíc korun měsíčně. Přidejte se k nim ještě dnes...

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.