24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Inspirace týdne Victoria Törnegren: Mám tu nejlepší práci na světě

3.9.2018

Foto: Victoria Törnegren
Victoria Törnegren je nejen půvabná blondýnka s krásnou postavou, ale především švédská módní blogerka obdařená dokonalým citem pro módu. Kromě módy miluje cestování, fitness, zdravý životní a teď také svou půlroční dcerku. A samozřejmě svého muže Erika Forsgrena, podobně vlivného a inspirativního blogera a modela. Dohromady tvoří zajímavý pár švédského social světa, který ukazuje, jak si žít svůj tvůrčí i rodinný sen. 😉

Na Instagramu @victoriatornegren zaujímá Victoria zejména pro svůj minimalistický styl s důrazem na bílou a černou barvu. V tomto stylu ladí také svůj šatník, módní trendy a upravuje všechny své fotky. I v tom jsou zajedno se svým partnerem Erikem @erik.forsgren. Jejich profily se stylově podobají jako vejce vejci. A samozřejmě vášní pro módu, cestování a jejich malou dcerku.

Foto: Victoria Törnegren

Voctoriin profil na IG sleduje 825 tisíc fanoušků, Erikův 319 tisíc, což z nich dělá jeden z nejvlivnějších párů této severské země vůbec. Victoria přitom začala blogovat už před 10 lety a její blog si rychle získal přízeň fanoušků. Brzy se stal jedním z největších blogů ve Skandinávii. Kromě svého blogu, kde najdete lifestylovou inspiraci z mnoha oblastí života, působí také jako stylistka, nezávislá modelka a designérka. 

Foto: Victoria Törnegren

"Mám nejlepší práci na světě. Jasně že si uvědomuji počet a sílu fanoušků, je to součást mé práce, ale myslím si, že většina lidí mě na ulici ani nepozná," říká o své tvorbě Victoria.

Podle jejího a Erikova Instagramu to vypadá, že jsou neustále na cestách. Údajně tak stráví až 200 dní za rok. Společně také často spolupracují na řadě projektů a užívají si partnerství v osobní i pracovní rovině. Narození dcery ale Victoriu posunulo na jinou úroveň blogerského světa. A nepochybně bude zajímavé sledovat, kam se její tvorba bude vyvíjet. Budou si s Erikem dál plnit svůj cestovatelký ráj na zemi? Evidentně jejich dcerka bude akční a slavná už od kolébky. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.