24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Instagram se mění. Nabízí víc prostoru pro text

06.02.2018

Na sociálních sítích se neustále něco mění. Dynamicky a někdy i tak trochu překvapivě. Se zajímavou novinkou teď přišel Instagram. Už to není jen síť pro sdílení fotek a videí. Postupně rozšiřuje i prostor pro text.

Instagram je sociální sítí, jejíž popularita a počet uživatelů závratně stoupá. Na tento trend mimo jiné ukázalo také poslední vyhlášení ankety Czech Blog Awards, kde se nově zavedená kategorie Instagram roku stala hlavním hitem. Necelý týden od začátku hlasování přišlo v anketě přes 60 tisíc hlasů a z toho celá třetina byla pro Instagram roku. A také 50 procent nominací přišlo právě pro tuto kategorii.

A teď Instagram přidává novinku pro ty, kdo si nevystačí jen s obrázky a videi. V Příbězích/Stories teď můžeš přidávat také textové příspěvky přes Type Mode. Navíc umožňuje do pozadí textu vložit barevný podkres, fotografii nebo video, vybrat si z fontů a zarovnat.
A jak na to? Zadáš si vkládání do Příběhů/Stories a vlevo dole budeš mít Type. Klikneš a můžeš začít psát. Tato novinka se ti bude hodit nejen ve Stories, ale také při vytváření fotek s textem, které pak můžeš dál sdílet. Po odeslání pak můžeš ještě fotku upravovat, ale i text vložený přes Type Mode, a to znovupoklepáním.

Pokud se ti novinka nenabízí, je potřeba si stáhnout novou aktualizaci. Instagram ji nabízí od února 2018. 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.