24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Národní kolo Eurovize má vítěze! Do Lisabonu pojede Mikolas Josef!

30.1.2018

Česká televize v pondělí konečně vyhlásila vítěze národního kola Eurovize. Stal se jím Mikolas Josef! Dvaadvacetiletý zpěvák, hudebník, producent a také režisér. Poté, co před týdnem vyhrál hlasování u mezinárodní poroty, stal se také absolutním favoritem u vás, fanoušků. Jednoznačně vyhrál všechny ankety, ať už na webu, nebo sociálních sítích. 

Fanoušci pro své favority z šestice nominovaných kandidátů mohli hlasovat do pondělí 22. ledna. Své hlasy rozdávala taktéž odborná mezinárodní porota, která svého vítěze odtajnila hned vzápětí 23. ledna. Jejím favoritem se stal Mikolas Josef a odborná porota mu udělila 68 hlasů z 80 možných. U sedmi z deseti mezinárodních porotců dostal navíc plný počet bodů. A od diváků pak získal takřka polovinu všech hlasů!

Na Mikolase teď čeká cesta do Lisabonu, kde se s písní Lie to Me utká 8. května o postup do finále. To proběhne 12. května 2018.


Jeho drtivé vítězství by mu mohlo dodat pořádnou dávku sebedůvěry nejen pro vystoupení v soutěži v portugalském Lisabonu, ale také pro jeho další tvůrčí cestu.

Nutno dodat, že letošní národní kolo přineslo šestici velice talentovaných interpretů a silných písní, jejichž kvality ocenili nejen fanoušci. Věříme, že se tak můžeme těšit na další ročníky Eurovize, které mohou přinést ještě mnoho zajímavého na domácí hudební scéně. 

Přečti si také rozhovor s Mikolasem, který vznikl ještě v průběhu hlasování pro národní kolo.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.