24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Miluješ módní styling? Inspiruj se Angelicou Blick, přední švédskou blogerkou

1.2.2018

Jednou z vůbec nejdůležitějších věcí pro všechny blogerky a blogery je inspirace. Dneska se za ní podíváme až do Švédska. Jako další zahraniční inspirátorku jsme si vybrali blogerku, návrhářku a stylistku ze severu Angelicu Blick.

Její fotky na instagramu září luxusem, barvami, módními trendy a hlavně poutavými momentkami z nejrůznějších koutů celého světa. Tahle blogerka miluje nejen inspirativní módní kreace, ale s opravdovou vášní neustále objevuje nové kouty světa a sdílí je se svými fanoušky.

Na instagramu ji sleduje přes 1,2 milionu lidí a i díky němu patří k vůbec nejznámějším influencerům Švédska. Angelica je krásná žena, která ráda vypadá skvěle, pečuje o sebe a miluje módní styling. Velice ráda pózuje před objektivem fotoaparátu, její fotky jsou nejen sexy, ale mají také nápad a dokáží skvěle upoutat pozornost. ;-) Při pohledu na ně vypadá její život jako z pohádky. V jejích videích ale uvidíte, že je to hlavně dobře propracovaný styling a že je to stejně normální holka, jako ty, a že obdivuje lidi, kteří na sobě pracují. Sama pochází ze skromných rodinných poměrů a luxus, který září z jejích fotek si sama vydobyla intenzivní a často nelehkou prací blogerky.

Kromě jejího blogu a instagramu ji můžeš sledovat také na YT, ačkoliv tady rozhodně nepatří ke královnám této platformy. Přesto její videa z cest stojí za to. Nechybí ani kosmetické tutoriály, hauly a postřehy ze života. Na tvorbě videí spolupracuje se švédskou společností Kentsdottir Production.

Jedno z jejích posledních videí je z Utahu, mrkni se, jak příjemná také může být práce blogerky. ;-)


Angelica si svůj blog založila v srpnu 2009 a od té doby na sobě jako blogerka maká. Aktuálně žije ve Stockholmu, pokud zrovna není na cestách. V minulých letech získala za svou blogerskou tvorbu řadu ocenění – už v roce 2011 se její blog stal nejlepším módním blogem roku v soutěži Finest Awards 2011 a stejně tak o tři roky později v anketě VR Blog Awards 2014.

Inspiruj se její tvorbou, stylingem, smyslem pro detail a zpracováním fotek. Její instagram najdeš tady.

A nakonec se s Angelicou podívej do destinace jejích snů – na Filipíny!


A kdo ze zahraničních blogerů inspiruje tebe? Poděl se s námi v komentářích!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.