24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Miluješ módní styling? Inspiruj se Angelicou Blick, přední švédskou blogerkou

01.02.2018

Jednou z vůbec nejdůležitějších věcí pro všechny blogerky a blogery je inspirace. Dneska se za ní podíváme až do Švédska. Jako další zahraniční inspirátorku jsme si vybrali blogerku, návrhářku a stylistku ze severu Angelicu Blick.

Její fotky na instagramu září luxusem, barvami, módními trendy a hlavně poutavými momentkami z nejrůznějších koutů celého světa. Tahle blogerka miluje nejen inspirativní módní kreace, ale s opravdovou vášní neustále objevuje nové kouty světa a sdílí je se svými fanoušky.

Na instagramu ji sleduje přes 1,2 milionu lidí a i díky němu patří k vůbec nejznámějším influencerům Švédska. Angelica je krásná žena, která ráda vypadá skvěle, pečuje o sebe a miluje módní styling. Velice ráda pózuje před objektivem fotoaparátu, její fotky jsou nejen sexy, ale mají také nápad a dokáží skvěle upoutat pozornost. ;-) Při pohledu na ně vypadá její život jako z pohádky. V jejích videích ale uvidíte, že je to hlavně dobře propracovaný styling a že je to stejně normální holka, jako ty, a že obdivuje lidi, kteří na sobě pracují. Sama pochází ze skromných rodinných poměrů a luxus, který září z jejích fotek si sama vydobyla intenzivní a často nelehkou prací blogerky.

Kromě jejího blogu a instagramu ji můžeš sledovat také na YT, ačkoliv tady rozhodně nepatří ke královnám této platformy. Přesto její videa z cest stojí za to. Nechybí ani kosmetické tutoriály, hauly a postřehy ze života. Na tvorbě videí spolupracuje se švédskou společností Kentsdottir Production.

Jedno z jejích posledních videí je z Utahu, mrkni se, jak příjemná také může být práce blogerky. ;-)


Angelica si svůj blog založila v srpnu 2009 a od té doby na sobě jako blogerka maká. Aktuálně žije ve Stockholmu, pokud zrovna není na cestách. V minulých letech získala za svou blogerskou tvorbu řadu ocenění – už v roce 2011 se její blog stal nejlepším módním blogem roku v soutěži Finest Awards 2011 a stejně tak o tři roky později v anketě VR Blog Awards 2014.

Inspiruj se její tvorbou, stylingem, smyslem pro detail a zpracováním fotek. Její instagram najdeš tady.

A nakonec se s Angelicou podívej do destinace jejích snů – na Filipíny!


A kdo ze zahraničních blogerů inspiruje tebe? Poděl se s námi v komentářích!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.