24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jak efektivně podpořit růst vlasů v několika bodech

16.12.2020

Každá z nás by chtěla mít krásné dlouhé a lesklé vlasy. Realita je možná poněkud jiná. Vlasy vám rostou poměrně pomalu a vy nevíte, jakým způsobem situaci změnit. Přitom to nemusí být až tak složité. Stačí dodržet několik důležitých pravidel. My se v následujících řádcích na tipy týkající se podpory růstu vlasů podíváme mnohem podrobněji. Přesvědčíte se o tom, že se nemusí jednat o žádnou velkou vědu. Pomoct si mnohdy můžete bez problémů svépomocí doma.

Vlasy jsou zbytečně zatěžovány teplem

V první řadě je třeba předeslat, že růst vlasů je negativně ovlivněn především přespřílišným přísunem tepla. Vždy se nejprve vlasy vyplatí ošetřit nějakým přípravkem, který je dokáže ochránit před teplem. Jinak je zapotřebí také konzultovat se specialistou použití barev na vlasy. Některé je dokážou velmi solidně ničit.    

Vyživujte vlasy zevnitř

Hodně důležitá je výživa vlasů zevnitř. Potřebují především vitamíny z řad A, B a C. Právě ony se zaslouží mimo jiné také za krásnou pokožku, což si samozřejmě přejeme.

Správný pitný režim

pomoct si můžete velmi jednoduše sama dodržováním správného pitného režimu. Toxiny se budou z organismu vyplavovat mnohem rychleji a efektivněji. Poznáte to i v případě vlasů jako takových.

Hroznový olej a jablečný ocet

Dva životabudiče vlasů, které stojí minimálně za vyzkoušení. Masáž prostřednictvím tohoto oleje je velmi příjemná. Aplikace by se měla opakovat třikrát z týden. Když nanesete a následně smyjete šampón, vyzkoušejte také opláchnutí jablečným octem smíchaným s vodou. Tato kúra dokáže posílit folikuly a vlasy pak budou mnohem pevnější, než tomu bylo doposud. Vzhled vlasů je možné dostat na úplně jinou úroveň i nějakými speciálními prostředky. Výbornou volbou je třeba Nanogen, která dá vašemu účesu úplně jiný rozměr.

Zdroj obrázku: puhhha / Shutterstock.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.