24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jak se ve dvaceti stát královnou Instagramu? Kylie Jenner je ikonou kosmetiky i sociálních sítí

12.3.2018

Foto: Instagram kyliejenner
Mladičká a velice úspěšná Kylie Jenner je beauty hvězdou sociálních sítí velkého formátu! Je jí teprve dvacet let a už teď její posty na Instagramu běžně získávají liky v řádu několika milionů! Jak je to možné? Jednoduše hned z několika důvodů. Je jednou z krásných žen mediálně slavné rodiny Kardashian a proslavila se v reality show Keeping Up with the Kardashians. Kromě toho je také úspěšná modelka, návrhářka a především autorka kosmetické značky Kylie Cosmetics, která oslovuje mladé po celém světě!

Číslo followerů, které hlásí její Instagram, prozrazuje neuvěřitelných 105 milionů fanoušků! Její popularita a dosah jsou neuvěřitelné! O jejím vlivu svědčí také krátká zpráva, kterou zveřejnil Forbes. Když si totiž jednoho dne Kylie povzdechla na svém Twitteru, že už skoro nikdy nezapíná Snapchat, tržní hodnota Snapchatu raketově klesla o 1,3 milionu dolarů! Důkaz toho, co dokáže jediný tweet a vliv influencerů na sociálních sítích.

Foto: Instagram kyliejenner

Společně se svou sestrou Jenners patří vůbec k nejvlivnějším mladým ženám ve světě social medií. V letech 2014 a 2015 je týdeník Time dokonce zařadil mezi 25 nejvlivnějších mladých lidí na světě a rok na to se Kylie dostala mezi top 10 nejsledovanějších lidí na Instagramu! Wow!
Její kosmetická značka Kylie Cosmetics má všude po světě neuvěřitelný úspěch. A je to logické. S její kosmetikou mohou být mladé dívky kdekoliv na světě dokonale krásné podobně jako ona. Její kosmetika se také drží trendů ohleduplnosti ke zvířatům a zároveň je veganská.

Úspěch jí zajistila také značka oblečení a doplňků Kylie Jenner Shop a její vlastní aplikace Kylie.
Neuvěřitelná čísla hlásá také její Facebook – přes 21 milionu sledujících, na svém YouTube kanále má více než 2,4 milionu odběratelů. Dohromady to dává ohromující čísla… Obrovský úspěch má v podstatě vše, co sdílí. Ať to jsou fotky jí samotné, módní looky, přehlídka její kosmetiky, nebo teď nově Kylie v roli maminky. Na YouTube sdílí také osobní videa, o kosmetice a hlavně videa s průřezem jejími sociálními sítěmi.  

Nenech si ujít tuhle mladou a neskutečně úspěšnou krásku. Dosah jejího vlivu zní skoro jako fantasy pohádka. Inspiruj se přímo od mistra.
A také nám napiš, kdo inspiruje ze zahraničních osobností social světa tebe? Piš do komentářů. ;-)

 

Komentáře

Under one sky 16.3.2018 13:55

A já ani nevím, že někdo takový existuje.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.