24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

6 TOP španělských fashion blogerek, které je radost sledovat

9.3.2018

S probouzejícím se jarem přichází také bohatá módní inspirace. Nové trendy, kolekce, fashion weeks… Každá z nás potřebuje udělat vítr ve svých skříních a také se pořádně rozhédnout, co je ve světě módy nového. Dnes se vyrazíme inspirovat za skvělými fashion blogerkami do Španělska. Kdo na Pyrenejském poloostrově ovlivňuje trendy a patří k nejvýraznějším blogerským osobnostem?

Dulceida

Vlastním jménem Aida Domenech patří k vůbec nejslavnějším a nejvlivnějším osobnostem španělské blogerské scény. Její Instagram sleduje více než 2,2 miliony fanoušků. Úžasné číslo! A pozadu nezůstává ani na YouTube, kde má přes 1,5 milionů odběratelů. Svůj blog www.dulceida.com píše ve španělštině i v angličtině. Je evropskou vítězkou ceny Best Style Fashion Blog v berlínském Fashion Weeku, autorkou knižního bestselleru a točí videa jak jinak než o módě nebo ze svých cest.

BLOG: http://www.dulceida.com/
INST: dulceida 
YT: www.dulceida.tv

Lovely Pepa

Také Alexandra Pereira, nebo-li Lovely Pepa patří se svými 1,6 miliony fanoušků na Instagramu k top influencerkám na španělské on-line scéně. Její fotky a videa jsou úžasnou inspirací nejen z fashion světa. Vytvořila také svou vlastní módní značku Lovely Pepa Collection. Původně však asi měla docela jiné plány. Bývala právničkou, pak ale v roce 2009 začala psát blog o svém životě, zájmech, módě, cestování, fotografování a získala si tím ve své zemi obrovskou popularitu. Kariéra právničky byla zapomenuta, zato její blogerská tvorba stále vzkvétá.

Blog: http://lovely-pepa.com/
INST: lovelypepa
YT: lovelypepa  

Estefanía García

Módní stylistka a novinářka z Madridu s obrovskou vášní pro boty, které, jak věří, dokáží ženě změnit život. Zejména ty na vysokých podpatcích. :-) Ty podle ní mění nejen postoj a chůzi, ale i stav mysli. A to je její způsob, kterým se rozhodla jít životem. Svůj blog Con Dos Tacones tvoří od září 2009. Kromě Instagramu, kde má početnou základu 234 tisíc sledujících, má svůj pořad o módě a kráse v madridském rádiu KissFM. V roce 2014 její blog Con 2 Tacones získal dvě ocenění Top Wloggers Divinity One a cenu Acotex.

INST: estefaniac2t 
Blog: http://condostacones.es/

Foto: INST estefaniac2t 

Paula Ordovás

Paula je nejen přední fashion blogerka, ale také módní novinářka. Žije v Madridu, kde se věnuje své spolupráci s řadou módních firem. Je také specialistkou na social media pro Mercedes-Benz Madrid Fashion week a spolupracuje s několika časopisy, jako Vogue México, Mujer Hoy, Telva nebo Elle UK a stejně tak s velkými jmény světové módy jako Dior, Armani, Nike, H & M a další. Na svém Instagramu sdílí posty každý den a svým stylem reprezentuje perfektní podobu současných trendů elegance. Získala také ocenění časopisu Cosmopolitan Best Blogger 2015 a Acotex Best Blogger 2013. Na Instagramu má 368 tisíc fanoušků, kteří sledují její každodenní trendy. Určitě stojí za to. ;-) Mrknout na ni můžeš i na YT na její kanál Peeptoes

Blog: http://mypeeptoes.com
INST: mypeeptoes


Gala Gonzalez

Úspěšná módní influencerka, ale také DJ a španělská módní návrhářka a modelka, která si stále získává početnější řady následovnic, a to už od roku 2007, kdy si založila svůj módní blog. Svou vášeň pro módu podtrhla ještě studiem na London College of Fashion a je neteří španělského designéra Adolfo Dominigueze.  Objevila se v předních módních časopisech jako Vogue, Elle a Marie Claire a předváděla módu pro různé mezinárodní značky. Žije ale hlavně tím, co sdílí na svém blogu a Instagramu.  A není divu – vysloužila si za to přízeň 878 fanoušků.

Blog: https://www.amlul.com/
INST: galagonzalez 

Foto: INST galagonzalez

Natalia Cabezas

Se svými více než 525 tisíci followery na Instagramu rozhodně patří k nejzajímavějším módním blogerkám Madridu a Španělska vůbec, ačkoliv v současnosti tráví víc času v zahraničí, než na španělské půdě.  Za inspirací se totiž musí vykročit i do světa. Její styl je svěží, inspirativní, jemně ženský a zároveň s nádechem nespoutané divošky a milovnice svobody.  Její kanál na YouTube Trendy Taste Channel  je také známý po celém světě. Má na něm 143 tisíc odběratelů, tak mrkni i ty a inspiruj se.

YT: Trendy Taste Channel  
INST: trendy_taste 

A kdo ze zahraničních fashion osobností a influencerů inspiruje tebe? Piš do komentářů. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.