24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jarní fashion a beauty trendy podle blogerek!

9.3.2018

Foto: https://nicolettelear.blogspot.cz
I když jaro vystrkuje růžky zatím jen velice nesměle, na vašich blozích je vidět, že už se ho nemůžete dočkat. A hlavně aktuálních trendy novinek, jarních odlehčených outfitů a zářivých barev. Už žádné těžké kabáty, patero vrstev oblečení proti vlezlé zimě nebo mrazem strádající pleť. Pojďme se podívat, co blogerky doporučují a jak vítají jaro. :-)

Jak vidí jarní trendy Marie a její blog Můj fialový svět? Jaro očima téhle mladé mámy blogerky je rozkvetlé a v duchu toho, co se líbí jí samotné.  Vyhrála to u ní jarní kolekce od Promodu a taky basic kousky, pruhy a denim, na které si spolu s ní můžeš zajít do Lindexu. A co dalšího? Mrkni do jejího článku zde. 

Na ryze kosmetické trendy letošního jara/léta si posvítila blogerka Nicolette na svém blogu Nicolette Lear. Všechny od značky Gosh. Z nové řady vybrala to, co ji zaujalo nejvíc – od péče o pleť až k dekorativní kosmetice. Jejím favoritem se stal 24h Moisture Cream, po němž je pleť svěží, nebo Refresh Eye Cream na unavené oči. Z dekorativní kosmetiky pak nejvíc ocenila podkladovou bázi pro objemné řasy FAKE IT! LASH PRIMER. Její článek najdeš zde

Pro ty z vás, které fandíte vítání jara v aktivním duchu, máme tip od blogrerky Maratonmama. Která z nás by se nechtěla líbit, i když právě podává sportovní výkony. I běžkyně může být přirozeně krásná. ;-) Už jsi slyšela o naušnicích Flowerski? Jsou barevné, ručně vyráběné z polymerové hmoty a chirurgické oceli. Mají podobu roztomilých květinek a k dostání jsou v 35 základních barvách. Více si přečti na jejím blogu zde.

Foto: http://myfuntasticlife.com/

Módní trendy přicházejícího jara zlákaly také blogerku Jindru, alias My Fantastic Life. A jedním z nich je tmavý denim. Ve své klasické podobě a kvalitě. Žádné vybledlé varianty, za to ale v mnoha variantách kousků oblečení. Zdaleka se s denimem nebude šetřit jen na kalhoty. :-) Tak mrkni na trendy z denimu zde.

Inspiraci světovými fashion trendy přináší trojice blogerek B&M&P, tak jak je naservíroval Fashion Week 2018 v New Yorku. Podle něj k hlavním trendům patří pestrá škála barev, hlavně těch pastelových, jako lila, citróvá, světle růžová… ale i zářivé barvy jsou v kurzu. Asi nás nepřekvapí, že úspěch slaví stále květované vzory, naopak velkým překvapením je návrat třásní, ale i dívčí volány, asymetrické výstřihy, balónové rukávy nebo pánský styl. No proč ne, hlanně, dámy, vybírejte se vkusem! ;-) Článek s tipy najdeš zde.

A jak jarní trendy vidíš ty? Můžeš nám napsat do komentářů! Ale taky, kdo tě inspiruje svými tipy. ;-)

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.