24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jak se vyspat do krásy

29.11.2017

Každá z nás chce být krásná, to už je údělem žen. Krása ale nezávisí jen na dokonalém make-upu, perfektním líčení nebo vhodně zvoleném oblečení. Jedním z největších pomocníků pro přirozenou krásu, která je považována za nejcennější, je i kvalitní a plnohodnotný spánek. Během toho si naše tělo odpočine, načerpá potřebnou sílu i energii do dalšího dne a dovolí nám vypadat svěže.
 

Abyste se mohli vyspat do krásy, musíte si pro to zajistit správné prostředí. Tím máme na mysli nejen vhodnou kombinaci matrace a roštu, ale i správný polštář, příjemnou přikrývku a myslet byste měli i na interiér vaší ložnice. To všechno má totiž výrazný vliv na kvalitu vašeho spánku i na skutečnost, s jakou náladou se každé ráno probouzíte do nového dne.

Postel je dominantou ložnice
Při výběru nové postele vždy počítejte s tím, že se hrdě ujme role dominantního prvku místnosti. Právě proto je potřeba myslet nejen na kvalitu, ale i estetický design. Úkolem postele tedy je nejen dobře sloužit, ale i pěkně vypadat a reprezentovat danou místnost.

Současná nabídka postelí společnosti ProSpánek je opravdu rozmanitá. Najdete zde designově jednoduchá lůžka, postele z masivního dřeva i tolik oblíbené čalouněné postele, které působí honosným dojmem. Součástí lůžek jsou čela, která mají za úkol dodat postelím onen punc krásy a samozřejmě poslouží i pro opření se během čtení, surfování na internetu nebo sledování televize.

Abyste se do postele těšili
Ačkoli se do postele zpravidla dostanete až k večeru, nic to nemění na tom, že se do ní můžete těšit. Pohodlná matrace v kombinaci s pohodlným roštem a k tomu příjemné povlečení v nějakém pěkném designu vykouzlí to nejpohodlnější místo pro ničím nerušený spánek.

Pokud patříte k lidem, kteří si chtějí daný výrobek osahat nebo prohlédnout na vlastní oči, můžete navštívit některou z prodejen ProSpánek. Nejenže si budete moci dané postele, matrace i rošty prohlédnout, navíc si budete moci jednotlivé kombinace vyzkoušet anebo si nechat poradit. Odborně školený personál vám ochotně pomůže s výběrem nebo doporučí, která varianta matrace či roštu pro vás bude ta nejlepší.

Ložnice je místem, kde tělo čerpá sílu i krásu
Vzhledem k tomu, že spánkem strávíme třetinu našeho života, je jasné, že i on má vliv na naši krásu. Během spánku tělo nejen odpočívá, ale zároveň probíhá proces regenerace. Určitě tedy nepodceňujte jak kvalitu lůžka, na které každý den uleháte, ale i prostředí, ve kterém noc, co noc spíte. Ložnice by měla být místem, kde se budete cítit dobře a kde vám bude příjemně. Napomoci tomu mohou i vůně do ložnice, které navodí příjemnou atmosféru, ale zároveň nejsou přehnaně výrazné. Navíc poslouží jako vkusná dekorace na nočním stolku.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.