24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Volají tvé vlasy o pomoc? Zapoj se do výzvy a dopřej jim hloubkovou regeneraci.

28.11.2017

Je tu další výzva! Jestliže ti záleží na vzhledu tvých vlasů, pozorně čti, ať ti nic neuteče! Nejen horké léto plné sluníčka, ale i nešetrné česání, melírování nebo časté barvení vlasy viditelně poškozuje.

Tvá hříva tak ztrácí na své kráse, přichází o lesk i hebkost. A víš co? Teď máš jedinečnou příležitost navrátit svým vlasům ztracenou vitalitu. Stačí se zapojit do výzvy a otestovat produkty, které pro tebe máme připravené!

Testovat budeš profesionální brazilský keratin PURE a čisticí šampon. Tahle limitovaná edice zajistí trvalé narovnání a hloubkovou regeneraci poškozených vlasů. Zároveň jim dodá lesk a hebkost. COCOCHOCO professional brazilská keratin tvoje vlasy narovná, aniž by změnil jejich strukturu. Hodí se pro všechny typy vlasů - takže jak na přírodní, tak i na chemicky barvenou hřívu.

Ochrání tvoje vlasy před:
• vlhkem
• teplem
• slanou vodou
• mrazem
• deštěm

COCOCHOCO professional čisticí šampon čistí pokožku vlasů do hloubky a odstraní z ní veškeré usazené nečistoty. V kombinaci s brazilským keratinem dosáhneš těch nejlepších výsledků.

Jestliže tvoje vlasy volají SOS, není nad čím váhat! Zapoj se a získej příležitost vyzkoušet tuhle limitku a vyhrát některou z lákavých cen!

Jaká jsou pravidla?

1. Napiš nám do komentářů, proč bys chtěla tento produkt vyzkoušet.
2. My do 10.12.2017 vybereme 15 blogerek, z nichž každá obdrží dva produkty - brazilský keratin a čisticí šampon. Vyzkouší je a napíšou o nich článek či recenzi s fotkou.
3. Vybrané blogerky musí do 15.2.2018 napsat článek na svůj blog, ve kterém bude odkaz na blogerky.cz a na cocochocokeratin.cz
4. Vybrané blogerky umístí odkaz na článek do komentáře pod výzvu.
5. Tři nejlepší se mohou těšit na zajímavé výhry!

A co můžete vyhrát?

1. cena: balíček ceramide pro suché a lámavé vlasy (3 produkty: šampon, maska, kondicionér)
2. cena: slevový kupon v hodnotě 1000 Kč
3. cena: krém na roztřepené konečky

Tak co myslíš? Vypadá to zajímavě? V tom případě neváhej a zapoj se! :)

Komentáře

All my cosmetics 1.12.2017 11:30

Krásná výzva sotva se moje vlasy vzpamatovaly z letní dovolené u moře, už je tu zase zima a mrazivé počasí. To jim také rozhodně na kráse nepřidá. Vlasy si barvím u kadeřnice, ale efekt pěkně hladkých a hydratovaných vlasů mi vydrží tak týden, potom jsou hodně vysušené a rozlítané. Proto bych se ráda zúčastnila této výzvy s šamponem a keratinem a vlasy tak byly opět v kondici

Můj blog je: http://www.allmycosmetics.cz/

Magic Beauty Life 1.12.2017 12:43

Hezký den,
Už po přečtení nadpisu jsem byla hodně zvědavá o co přesně jde. O značce slyším poprvé ale keratinové přípravky mě hodně lákají. Vlasy mám neposlušné a hodně namahané, jelikož si je často žehlím a celkově na ně dopadá spousta negativních vlivů i co se týče počasí. Nikdy jsem nic profesionálnějšího nezkoušela ikdyž produktů jako takových drogerkových mám vyzkoušeno dost. Výzva se mi hodně zamlouvá a věřím tomu, že i mé vlasy by měly radost. Už dlouho se snažím ó jejich nápravu a vzpruhu

Email: pavlinalatalova@email.cz
Blog: magic-beauty-life.blogspot.cz

Tereza Blog 1.12.2017 15:49

Přeji krásný den,
krásná výzva, moje vlasy volají po nějaké té pomoci. S příchodem zimy se staly přesušenými, zdají se krepaté , roztřepené a neuhlazené . Od září mám na vlasech ombré a určitě s tímto typem účesu hodlám pokračovat , bohužel prosvětlené konce si vybraly svou daň . Nic podobného jsem nezkoušela, většinou si vysačím s kondicionérem, maskou a olejíčkem , tak tohle by byla vítaná změna.

https://terezablog0.blogspot.cz/

terezablog0@gmail.com

S pozdravem ,
Tereza

simonetablog 1.12.2017 17:46

Moc zajímavé výrobky. S podobnými mám již zkušenosti a to velmi dobré. Vlasy po každém mytí foukám a často je žehlím, takže jsou pak oslabené, bez energie a bez šťávy. Chtěla bych vlasům dodat zpátky život a sílu, právě z toho důvodu se chci také do výzvy zapojit a vyzkoušet si jaké kvality tyto výrobky jsou a hlavně splnit si svůj sen o krásně rovných vlasech.

www.simonetablog.blogspot.cz
email:simonetablog@seznam.cz

Cosmeticsthingsandother 2.12.2017 11:17

Napriek tomu že sa už dosť dlho vyhýbam žehličke ,častému farbeniu a podobným záležitostiam, moje vlasy sú pri končekoch pravidelne polámane a to aj chvíľu po čerstvom podstrihnutí. Nepomáhaju olejčeky ,výživové doplnky pre vlasy ani šampóny určené na tento problém, ktoré som vyskúšala. Pravdupovediac sa keratínu trochu obávam, či to po jeho "vymití" nebude ešte horšie. Ak by ale opak bol pravdou ,bola by som veľmi rada

www.cosmeticsthingsandother.blogspot.com
f.pacutova@gmail.com

Růžová rtěnka 2.12.2017 13:22

Krásnou prosincovou sobotu přeji všem,
také přispěji svým komentářem a přihlásím se do této výzvy s velmi zajímavými produkty na vlasy. Ráda bych oba produkty vyzkoušela, protože značku Cocochoco vidím poprvé, tím pádem s ní nemám žádné zkušenosti. O vlasy se hodně zajímám a to zejména i díky tomu, že studuji kadeřnický obor. Produkty, které by obsahovaly keratin jsem ještě nezkoušela dle mého skvělá příležitost. Tak zkusím své štěstí

Nela z blogu Růžová rtěnka!
www.nela-prochazkova.blogspot.cz
cumanelka@gmail.com

somethingbykatep 2.12.2017 13:39

Mám kudrnaté vlasy a jak už je známo kudrnaté vlasy mají velký sklon k lámavosti a vysušení. Používám x šamponů a vlasy mi rostou minimálně. Již předím mi dlouhou dobu nerostly a jsem ráda i za tu malou trochu, nicméně zázrak to není a vlasy na pohled stále vypadají hrozně. Suché, roztřepené konečky....
Navíc kdybych byla vybrána a byl by dostatek produktů i pro moji mamku, ráda bych aby to zkoušela se mnou, protože má stejnou délku vlasů už tři roky. Ačkoliv má neustále odrosty od barvy, stále nejde vidět ani milimetr vlasů, že by ji narostl. Právě spolužačka/ kadeřnice mi doporučovala aby zkusila produkty na vlasy s keratinem, ale ona sama si je nedopřeje.

www.somethingbykatep.blogspot.cz
somethingbykate@seznam.cz

Irenka 2.12.2017 19:25

Produkt bych chtěla vyzkoušet, protože moje vlasy jsou již celkem poškozené a suché z častého barvení. Ráda bych keratin vyzkoušela, abych viděla jestli mi něco dokáže pomoci.

slovakovairca95@seznam.cz
www.elegantandcosmetics.blogspot.cz

Nikuš 2.12.2017 20:43

Ja mám také vlasy, ktorým nerozumie ani kaderníčka. Sú vlnité, tým pádom sú suché a to poriadne. Aj keď používam oleje a kadejaké balzami, nepomáha im to. Musím sa chodiť častejšie strihať a mnohokrát to je aj niekoľko centimetrov, aby vlasy nevyzerali nezdravo. No na druhej strane sú veľmi jemné. Stačí minimálna vlhosť a hneď sa vlnia, žiaden účes nedrží tak, ako by som si priala. Preto by ma zaujímalo, či existuje nejaký produkt, ktorý by im pomohol.
http://worldofnicol.blogspot.sk/

Everythin Kate 3.12.2017 10:02

Tak tyto produkty by byly přímo pro mě! Jsem na tom asi podobně jako další slečny, mám vlasy vlnité a jakmile je třeba jen učešu, vypadají velmi suše a zničeně (i když ve skutečnosti zničené nejsou). Jediným způsobem jak je zkrotit, je jejich vyžehlení, což ale nechci dělat často. Uvítala bych tedy nějakou netepelnou a spolehlivou variantu, aby mé vlasy vypadaly nádherně!

BrunchByPJ 5.12.2017 7:51

Přidávám se k nešťastnicím tady v komentářích. Vždycky jsem hodnotila lidi podle vlasů. A ano vím, že se hdonotit nemá, ale vlasy byly první věc, co mi o člověku řekla, jaký asi tak může být. Možná jednou napíši studii na téma "Lidi a jejich vlasy", ale na to budu potřebovat mít ty svoje pěkně srovnaný. Daný do kupy. Vždycky jsem se o ně starala, během puberty jsem si na nich dala šíleně záležet a zkoušela jsem hedvábí do vlasů, různé druhy šamponů s kreatinem nebo bez. Byla jsem na konferenci amway cosmetics kdy jsem jim vpadla do náruče s tím, že chci vědět všechno o tom, jak mít pevný vlasy. Pak ale přišel nějaký post pubertální záchvat a já chtěla mít vlasy šedivý a ještě jsem si je sama střihala a jelikož mi šedivá furt nechtěla chytit tak se odbarvovalo a odbarvoval... nebudu Vás napínat. Všechna práce byla v tahu a já jedu teď zase od znova. Takže bych šíleně ráda otestovala a předala info dál do světa, protože se ráda pochlubím vlasy, co už budou alespoň zase jako dřív.

Sistershoods 5.12.2017 12:56

Dobrý den,

my bychom rády brazilský keratin vyzkoušely, protože máme vlnité a kudrnaté vlasy a od svých patnácti let si je tepelně rovnáme a upravujeme. A co si budeme povídat, za těch necelých deset let jsou vlasy poničené, polámané a rozlítané. Hledáme proto něco, co je nám zlepší, zhydratuje a vlasy budou vypadat tak, jako dříve

e:mail: sistershoods@gmail.com
náš blog: https://sisters-hoods.blogspot.com/

Předem děkujeme a přejeme hezký den,

Šárka a Katka z blogu Sistershoods.

Lenush8 6.12.2017 9:33

Dobrý den,
mé vlasy neustále volají o pomoc a proto by byly rády, kdyby mohly vyzkoušet tuto terapii a snad by se jim po ní žilo lépe a bylo by to vidět i na jejich vzhledu. Navíc teď přes zimu dostanou ještě hodně zabrat.

www.littledreamer.cz
koubovalenka8@gmail.com

Rozianne Fantagiro 7.12.2017 12:37

Hezký den,
výzvy bych se chtěla zúčastnit, protože moje vlasy, zoufale potřebují nějaký ten zázračný produkt. Neustálé používání laku a do toho mrazivé počasí způsobily, že se moje už tak jemné vlasy začaly lámat a to po celé délce. Pokud nepomůže tohle, zbývá už jen hodně krátký sestřih.

musicalismydream.blogspot.com
rozianne.fantagiro@gmail.com

Skarkis-ka 8.12.2017 11:14

Dobrý den, ráda bych se zúčastnila této výzvy, protože moje vlasy jsou na mně to nejcennější co mám.. Miluju svoje vlasy nadevše a chci por ně to nejlepší. Ráda bych vyzkoušela brazilský keratin a zkusila mým vlasům dopřát ještě více.. I přesto, že se o moje vlasy starám, nevyhnu se roztřepeným a suchým konečkům. Nerada svoje vlasy stříhám a když už to musí být je to opravdu jen o to nejnutnější

Šárka z blogu skarkiska.cz

wolfovasari@email.cz

Katalin 8.12.2017 22:59

Ahoj, ahoj Rada by som sa zúčastnila a výzvy a už konečne sa zbavila mojich problémov s vlasmi. Mám veľmi jemné a tenké vlasy, čo zapríčiňuje aj ich časté vypadávanie a veľmi jednoduché podľahnutie nepriaznivým vplyvom, či už ide o počasie alebo o bežné úpravy vlasov. Nehovoriac o tom, že sú ešte aj nepoddajné, takže sa s nimi každodenne musím byť a hádať. Veľmi by ma potešilo, keby som konečne našla cestu, ako sa stať človek a v boji s mojimi nepoddajnými vlasmi, ktoré dlhodobo kričia SOS vyhrala, a dokázala im pomôcť.

Katka z blogu www.lifi.sk

Nicol Fleisig 10.12.2017 21:15

Tak se na poslední chvíli zkouším zapojit Nedávno jsem začala používat vlasové produkty s keratinem a nestačím se divit. Vlasy mám krásně uhlazené jak při použití žehličky, neelektrizují tolik a mám pocit, že se ničí o dost míň při používání tepla. Už samotný název téhle značky zaujme - mě by zajímalo, zda výrobky voní právě kokosu a čokoládě nebo se takhle voňavá řada teprve připravuje Vybraný set mě zaujal na první pohled právě díky keratinu, kterého se moje vlasy očividně nemůžou nabažit. No a čistící šampon? Ten se hodí teď během maturitních plesů a dalších událostí obzvlášť - nějak ten lak na vlasy z vlasů dostat musíme, tím líp, když to jde šetrnou a pečující cestou Jinak z eshopu bych určitě sáhla ještě po masce pro suché a lámavé vlasy, ta vypadá skvěle. Děkuji za možnost zúčastnit se a těším se jak na vyhlášení recenzentek, tak na samotné recenze!
Nicol z blogu Pure Minimalist

https://pure-minimalist.blogspot.cz/
https://www.instagram.com/efnicol/

Skarkis-ka 30.12.2017 14:04

Vybrali nekoho??

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.