24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vlasy krásné na pohled a jemné na dotek díky keratinové léčbě

27.11.2017

Vlasy jsou naší vizitkou, naší největší chloubou. Je potřeba o ně správně pečovat, věnovat jim čas a zajistit dostatečnou pozornost - jedině tak se nám odvděčí zářivým leskem a hebkostí na dotek. Možná ale vaše vlasy nejsou tak zářivé, lesklé ani hebké, jak byste si představovali. Naopak se lámou, konečky se třepí a na pohled působí unaveně, ba dokonce zanedbaně. A víte co? My víme, co by jim mohlo pomoci.

Ať už jsou vaše vlasy barvené nebo ne, ať mají roztřepené konečky nebo vypadají, jako by se z nich vytratila veškerá síla, ať působí sebevíce unaveně nebo jsou na dotek drsné a nepoddajné - jestli něco vyřeší vaše problémy, pak je to brazilský keratin. Ten vaší hřívě dodá to potřebné, aby znovu nabrala tolik postrádanou energii, a vy jste na ni mohla být jaksepatří pyšná.

Keratin slibuje okamžité výsledky
Keratin je stavební bílkovina derivátů pokožky, jež je zodpovědná za kvalitu, pevnost, jemnost, lesk a vlastně celkový vzhled vašich vlasů. Struktura vlasů je z 88 % tvořena právě keratinem. Brazilský keratin Cocochoco slibuje okamžitě viditelné výsledky a zároveň dlouhodobý účinek, který přetrvává po dobu 3-4 měsíců od aplikace.

Keratin dodá vašim vlasům vitalitu a sílu, vlasy se zpevní a budou odolnější vůči škodlivému UV záření, větru, mrazu mořské i chlorované vodě. Brazilský keratin Cocochoco je možné aplikovat na všechny typy vlasů - jemné, kudrnaté, poškozené, tvrdé, prodloužené, nepoddajné či hrubé, suché a lámavé vlasy. Pro své vlastnosti je vhodný i pro vlasy, které prošly chemickou úpravou nebo pro vlasy barvené.

Přírodní složení a jednoduchá aplikace
Zaujala vás představa krásných vlasů, které působí zdravě, jsou krásně jemné a na dotek příjemně heboučké? Pak vás asi zajímá, jak to všechno vlastně funguje a probíhá. Uklidníme vás, že aplikace keratinu je velice snadná. Keratinová léčba si dokáže poradit i s nepoddajnými vlasy, které se marně pokoušíte zkrotit.

Výhodou brazilského keratinu je skutečnost, že je tvořený přírodními cennými složkami. Díky tomu tato vlasová kosmetika neničí vlasovou strukturu, ba naopak přináší ty nejlepší výsledky. I další produkty značky Cocochoco se mohou pyšnit výhradně přírodním složením. Jestliže se trápíte pro lámavost vlasů, vyzkoušejte masku na lámavé vlasy obsahující výživné extrakty z bylinek.

A co kadeřníci?
Je možbé dopřát i svým zákazníkům luxus Brazilského Keratinu od COCOCHOCO PROFESSIONAL. Aktuálně je možnost nakoupit za velkoobchodní ceny a zkusit tak jeho exkluzvitu.

Co získáte?

Chcete vědět více?
Jestliže chcete vědět více nebo vás zajímají reální zkušenosti s vlasovou kosmetikou Cocochoco, pak sledujte blogerky.cz, kde se uskutečnila výzva pro testování dvou produktů. Konkrétně Brazilského keratinu Pure a čistícího šamponu. Blogerky produkty testovaly na svých vlasech a o svých zkušenostech se s vámi podělí prostřednictvím článků. Tak si je nenechte ujít!

Komentáře

Elizabeth Lore 29.11.2017 10:17

Brazilský keratin vlasy spíš ničí. Je o tom hromada článků a je to mezi kadeřníky propálená věc. Teď se používá Olaplex. Brazilský keratin vlasy jen udusí.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.