24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Proč využít rozvoz květin

20.12.2019

V Evropě, Americe, ale i jinde ve světě je rozvoz květin oblíbenou službou s letitou tradicí. V našich končinách je zatím méně známý, ale počet lidí, kteří jej využívají, roste. Ptáte se, co je na této službě tak výjimečného?

Mnoho lidí má zafixováno, že kytici je třeba předat obdarovaným osobně. Je to přece krásné a osobní gesto. Jenže - jsou situace, kdy to prostě nejde a nebo je to zbytečně složité. A co teprve moment nadšení, když obdarovaným zašlete kytici jako překvapení?

Zjistěte, kdy Vám rozvoz květin prokáže skvělou službu a jaké jsou jeho hlavní výhody.

Účast na akci nebo oslavě

Sraz spolužáků, narozeninové posezení s přáteli a nebo rodinná oslava. Rádi byste přišli, ale už jste něco slíbili jinde, onemocněli, nebo musíte služebně odjet… A naklonovat se prostě neumíme.

I v případě absence můžete oslavenci pogratulovat. Zašlete kytici přímo na oslavu a veřte, že radost obdarovaného dorazí i k Vám.

Převoz kytice

Máte v úmyslu věnovat květinový dárek. Vybrali jste opravdu krásnou kytici a teď ji potřebujete dovézt na místo určení.

Cestujete autem?

Pak vězte, že kytice bude po voze cestovat s každým zabrzděním nebo odbočením. Čeká Vás cesta autobusem či vlakem? Pokud bude dopravní prostředek nacpaný k prasknutí, riskujete pomačkání květů a tím pádem rychlejší uvadnutí. Ať tak či onak, na trvanlivosti kytici nepřidáte.

Drobným úskalím může být také buď moc nízká, nebo naopak vysoká teplota.  V neposlední řadě se nabízí otázka, jestli má květina při převozu dostatek vláhy...

Kurýrní služba a nebo florista si jsou všech těchto faktorů vědomi a mají vše pod kontrolou. Pro Vás to znamená jediné - naprostou jistotu, že obdarovaný dostane krásně naaranžovanou, ničím nepoškozenou kytici, která vydrží dlouho čerstvá.

Pořádáte oslavu

Výběr dárku, přáníčko, rezervace oblíbené restaurace, a nebo také příprava občerstvení, pokud oslava bude doma. Všechny tyto aktivity přece jen nějaký čas zaberou, tak proč si ještě přidávat cestu do květinářství. Nechte kytici, ať přijede ona za Vámi.

TIP: Podívejte se na originální květinové dekorace z řezaných květin, které se hodí i na oslavu!

Omluva a usmíření

Jsou okamžiky, kdy se slova hledají obtížně. Potřebujete se omluvit? Chcete se usmířit, ale nejste si jisti reakcí druhého člověka? Vsaďte na kytici.

Květiny vykomunikují Vaše upřímnou omluvu, aniž byste museli složitě vymýšlet, jak vše správně podat.

Kondolence

Poslední rozloučení je obřad, ke kterému květiny odjakživa patří. Jestli se pohřbu nemůžete zúčastnit osobně, zašlete alespoň kytici. Vyjádříte tak důstojné sbohem zesnulému.
Podporu pozůstalým můžete vyjádřit zasláním kondolenční kytice. Květiny jim připomenou, že jsou jejich blízcí alespoň v myšlenkách s nimi.

Kytice přesně podle vašich přání

Každé květinářství, ale i jednotliví floristé mají svůj osobitý styl práce. Stejné zadání může mít různé provedení a kytice od různých květinářů se mohou dost lišit. Rádi byste, aby dodané květiny vypadaly tak, jak si je představujete?

Na eshopu www.fleurop.cz si můžete vybrat z pestré nabídky nápaditých kytic. U každé kytice je její obrázek. Spolehněte se, že vybraná kytice bude vypadat tak, jako na předloze.

Moment nadšení a překvapení

Kdo by nemiloval nečekané zážitky a překvapení! Představte si tu chvíli, kdy přijede kurýr k obdarovaným do práce či domů s krásnou kytici přímo pro ně. Nával radosti je nezapomenutelný!

Předání kytice proběhne dle zásad květinové etikety, což zážitku dodá punc výjimečnosti. A ještě maličkost. Po obdobném překvapení zatouží každý, kdo bude předávání kytice přítomen:-).

Květinový dárek můžete zaslat do každičkého koutku v České republice. A nejen to - kytici Vám doručíme i do dalších 150 zemí na světě.


 
Přejeme radostné a voňavé květinové zážitky!
Fleurop

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.