24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jsem jen holka, která miluje make-up a nakupování, říká Tess Christine, superstar YouTube

16.07.2018

Foto: @tesschristinexo
Sedmadvacetiletá Tess Christine je sympatická Newyorčanka, která si žije svůj sen, alespoň tak to podle jejího youtube kanálu a Instagramu vypadá. Móda, beauty tipy, cestování a láska jménem Patrick, s kterým je už několik měsíců šťastně zasnoubená. Ještě nedávno si psala svůj blog Celebspiration.com. Když se ale na něj rozhodneš podívat, ouha, není dostupný. Tak se Tess se svým on-line světem soustředila především na YT a IG, které stále skvěle fungují. I když o sobě říká, že rozhodně není profesionál, její videa ukazují, že je přinejmenším profesionální influencerkou! ;-)

Foto: @tesschristinexo

Do komunity youtuberů za zapojila v dubnu roku 2011 po tom, co už nějakou dobu obdivovala videa zaměřená na kosmetiku. A začala natáčet svoje vlastní tipy a triky o make-upu, péči o vlasy a módě. "Nejsem v žádném případě profesionál, ale jen holka, která miluje make-up a nakupování!“ píše o sobě Tess na YT. Teď se ale momentálně její kanál na YT těší přízni 2,3 milionu odběratelů a profil na Instagramu 728 tisíc followerů, což z ní ale dělá megastar sociálních sítí.

Její Instagram a fotky, které na něm sdílí, patří k těm přirozenějším. Mrkni na @tesschristinexo a posuď sama. Působí vkusně, jednoduše, bez vyzývavosti nebo působivých efektů. Zavede tě na něm hlavně do svého světa rozmanitých outfitů, zahraničních cest, kosmetiky, představí ti své přátele, ale také svého přítele Patricka, s nímž se po pětileté známosti před několika měsíci šťastně zasnoubila. 😉

Co nás nejvíc oslovilo, tak jsou právě její videa, zejmén ze zahraničních cest. Naposledy Španělsko a Řecko, kam vyráží se svým snoubencem a také přáteli a kromě vlogů z cest dojde také na inspirativní outfity.

A její nejúspěšnější video? Když si ho pustíš, možná to bude vypadat k neuvěření, ale je staré více než 4 roky a je o rychloúpravě vlasů - představuje 8 jednoduchých stylingů, bez tepelné úpravy! Video je totálně jednoduché a má 8,7 milionu zhlédnutí! 

Inspiruj se jejím čistým stylem, jednoduchostí a ženskou elegancí. ♥ ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.