24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Youtuberky doporučují: Make-up tutoriály, líčení a spoustu vyzkoušených produktů a skvělých tipů!

6.4.2018

Nejen že se dozvíš v make-upových tutoriálech spoustu zajímavých tipů a přímo vidíš praktický návod, jak se dobře a kvalitně nalíčit, ale taky vidíš svoje oblíbenkyně bez make-upu! Skvělá motivace, protože můžeš vidět, že ani ony nemají zcela bezchybnou pleť. ;-) Takže pojď na to a nech se inspirovat jejich tipy na prověřené produkty a pokusy ze světa kosmetiky! 

S youtuberkou Terry Makeup Tutorials už můžete vyhlížet oblíbené letní party a festivaly. Natočila pro vás video na téma Jarní/festivalové líčení, s kterým rozhodně nezapadneš jako šedá myš. Jaro i léto si zaslouží pestřejší barvy. Kdy jindy taky popustit uzdu své fantazii a barevně se odvázat? ;-) Od Terry dostaneš tipy na lesk na rty, rozjasňovač, make-up, korektor, pudr… a spoustu dalšího. Postup i její tipy se dozvíš ve videu. ;-)


S příchodem jara se zaměřila na kosmetické novinky Petra Lovely Hair. Ještě než se ponoříš s Petrou do testování pestrého výběru produktů, seznámíš se s jejím novým merchem! Kolekcí triček a mikin s originálním motivem pro milovnice líčení. ;-) S Petrou si projdeš líčením od báze Milani Prime, přes highlighter ze zbrusu nové kosmetiky The Anycosmetics od Not So Funny Any (rozhovor s Anežkou zde), make-up od NARS a spouuuustu dalšího. Co všechno, se dozvíš ve videu a v popisku.


A něco oooopravdu originálního pro tebe vytvořila už zmíněná Anežka, nebo-li Not So Funny Any. Masku! Vlastně jde o její přihláškové video do NYX FACE AWARDS 2018, ale je tak originální, že jsme se o něj s tebou chtěli podělit. ;-) Najdeš v něm tipy a postup na líčení s produkty NYX.


Určitě si nenech ujít ani make-upový tutoriál pro každodenní líčení od superhvězdy YouTube Carli Bybel, kterou sleduje téměř 6 milionů odběratelů z celého světa! Kromě kosmetiky je milovnicí módy a fitness a autorkou blogu https://carlibybel.com/. Dozvíš se plno tipů na šetrnou přírodní kosmetiku. Co konkrétně? Koukni do videa. ;-)


A co youtuberka Christen Dominique? Znáš její beauty tipy a videa? Vybrali jsme pro tebe její Everyday Makeup Tutorial, vše opět krok za krokem, podrobně a s popisky pod videem, aby ti nic neuniklo. ;-)


Užij si skvělé jarní trendy v líčení a vyzkoušej něco nového. Vždyť inspirace je všude kolem toaková spousta! ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.