24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Kdo bude objevem června?

05.06.2017

Hledáme objev června. Máš tip na zajímavý blog? Na blog, který má nějaké netradiční zaměření, nebo naopak tradiční zaměření, ale netradičně a originálně pojaté? Neváhej, a dej nám na něj odkaz do komentů! :-)

Každý měsíc hledáme šikovnou blogerku, nebo youtuberku. Vždy se snažíme vybrat blog, který je něčím výjimečný a zvláštní! Znáš blog, jehož autorka chce svým fanouškům zpestřit každodenní život? Vykouzlit jim úsměv na tváři, nebo je inspirovat k tomu být lepší? Ať už v pracovním životě, partnerských vztazích a vůbec vztazích v rodině a mezi přáteli, nebo udílí užitečné rady v oblasti módy a krásy a pomáhá ti být lepší ženou? Objevila jsi díky ní touhu po vaření, nebo třeba cestování, či umělecké tvorbě?

Pokud víš o někom, kdo stojí za pozornost a zaslouží si být více "viděn a čten", tak neváhej, a pochlub se!

Věříme, že skrytých a neobjevených pokladů tu máme ještě spoustu :-)

 

Komentáře

Bluebunny 05.06.2017 15:10

Za mne je prima Iva z blogu diyprojekty.blogspot.cz

Food by Mag 09.06.2017 10:32

Ahoj blogerky! Budu "lehce" egoistika,ale ráda bych Vám představila svůj blog- Lifestyle By Mag.(http://lifestyle-by-mag.blogspot.cz/?m=1)
Jsem obyčejná náctiletá holka, celiačka(trpím nesnášenlivostí lepku, který je dnes opravdu všude). Na svůj blog píšu právě pro celiaky, přidávám recepty, které jsou nejen bez lepku,ale většinou i dietní.
Jídlo je totiž láska,a když mi oznámili mojí nemoc, myslela jsem si že budu o hladu...ale vše tkví v tom,si to jídlo přizpůsobit 😊
Přeji hezký den, Magdaléna

Živá kultura 12.06.2017 16:14

www.zivakultura.cz Vaříme bez lepku a bez cukru, máme skvělý recepty a krásný fotky, určitě se podívejte

Leterniti 13.06.2017 4:34

Před 15 měsíců jsem začala psát svůj blog Chef MUM (www.chefmum.cz), ani ve snu se mi nezdálo, že za rok budu podle hlasování veřejnosti na 5. místě hlasování Foodblogu roku.

Za první rok jsem nasdílela 80 receptů, které se díky zájmu na Facebooku a Instagramu dostaly k více než milionu lidí... Na blog mi do této chvíle přišlo skoro 400tis lidí...

Mám radost, že mé recepty bez kil cukru a mouky se dostávají k desítkám tisíců lidí a že to, co dělám jako svůj koníček má smysl 😉

Tak třeba zaujmu i Vás ✌️

Markéta alias Chef MUM
www.chefmum.cz
Facebook: www.facebook.com/chefmumM
Instagram: http://instagram.com/chef.mum

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.