24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Kdy, jak a čím začíná dospělost?

12.7.2017

Určitě máš ve svém okolí někoho, kdo si o sobě myslí, že dospělým už dávno je, byť tomu tak být ve skutečnosti vůbec nemusí. Třeba si po přečtení něco uvědomí...

Přinášíme další úryvek článku z nově přidaného blogu. Tentokrát se nám líbil článek o dospělosti z blogu Vivian Vein - Lifestyle & Inspiration. Úsměvný článek napsaný s lehkou a přesnou povznášející výstižností. Netvrdíme, že je to skutečně tak, jak píše, ale rozhodně není mimo:

"Přeci jenom je tu ale několik znamení, podle kterých poznáte, že se dospělosti alespoň pomalými krůčky přibližujete. Dospělost totiž nutně neznamená, že se z vás musí stát nezajímavý člověk beze smyslu pro humor, ani to neznamená, že musíte od rána do večera vykonávat nějakou nudnou práci a zařadit se mezi společnost, která určuje, co byste si měli myslet a dělat. Vůbec ne! Nejzásadnější změny nejsou obsažené v povaze, tu totiž měnit nemusíte, pokud jste s ní spokojení. Jedná se celkově o přístup k životu a způsob, jakým na něj nahlížíme a jak podle toho konáme.

Osobně o sobě určitě nemůžu říct, že jsem 100% dospělý člověk, ale řekněme, že jsem na dobré cestě. Spoustu věcí jsem totiž pochopila a snažím se neustále hledat způsoby, jak v dnešní době přežít a zároveň se z toho nezbláznit. Sepsala jsem pro vás 8 bodů, které mně osobně přijdou nejdůležitější a se kterými se setkávám a snažím se jim co nejlépe čelit..."

Jistě stojí za přečtení celý... A další příspěvky také stojí za to! Vivian Vein - Lifestyle & Inspiration bude Blogerky.cz také pravidelně zásobovat. Najdete ji mezi novými blogy :-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.