24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Kdy, jak a čím začíná dospělost?

12.07.2017

Určitě máš ve svém okolí někoho, kdo si o sobě myslí, že dospělým už dávno je, byť tomu tak být ve skutečnosti vůbec nemusí. Třeba si po přečtení něco uvědomí...

Přinášíme další úryvek článku z nově přidaného blogu. Tentokrát se nám líbil článek o dospělosti z blogu Vivian Vein - Lifestyle & Inspiration. Úsměvný článek napsaný s lehkou a přesnou povznášející výstižností. Netvrdíme, že je to skutečně tak, jak píše, ale rozhodně není mimo:

"Přeci jenom je tu ale několik znamení, podle kterých poznáte, že se dospělosti alespoň pomalými krůčky přibližujete. Dospělost totiž nutně neznamená, že se z vás musí stát nezajímavý člověk beze smyslu pro humor, ani to neznamená, že musíte od rána do večera vykonávat nějakou nudnou práci a zařadit se mezi společnost, která určuje, co byste si měli myslet a dělat. Vůbec ne! Nejzásadnější změny nejsou obsažené v povaze, tu totiž měnit nemusíte, pokud jste s ní spokojení. Jedná se celkově o přístup k životu a způsob, jakým na něj nahlížíme a jak podle toho konáme.

Osobně o sobě určitě nemůžu říct, že jsem 100% dospělý člověk, ale řekněme, že jsem na dobré cestě. Spoustu věcí jsem totiž pochopila a snažím se neustále hledat způsoby, jak v dnešní době přežít a zároveň se z toho nezbláznit. Sepsala jsem pro vás 8 bodů, které mně osobně přijdou nejdůležitější a se kterými se setkávám a snažím se jim co nejlépe čelit..."

Jistě stojí za přečtení celý... A další příspěvky také stojí za to! Vivian Vein - Lifestyle & Inspiration bude Blogerky.cz také pravidelně zásobovat. Najdete ji mezi novými blogy :-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.