24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Je tu nová PROMĚNA s ANNOU ŠULC: SENZAČNÍ LETNÍ LOOK!

12.07.2017

Anička tentokrát provedla proměnou usměvavou Míšu, která dorazila se svojí maminkou. V rukou šikovných profesionálů si Míša připadala jako princezna :-)

Dívky nejdříve zapluly do obchodu s. Oliver, kde se Aničce pokaždé podaří vybrat zajímavé kousky a doplňky. Musela zvolit dva rozdílné, ale přitom letní a mladistvé outfity, a to se jí, jako ostatně pokaždé, podařilo na jedničku! 

Nejprve Míšu nalíčili v nude stylu, zvýraznili hlavně obočí a na zbytek obličeje použili neutrální barvy, konturování a bronzer. Účes zvolili jednoduchý, hladký a vzdušný díky skvělému fénu Bellissima IMETEC. Ten skrývá opravdu supervýkonný motor a navíc nabízí i ionizaci. Vlasy se díky němu upravují opravdu snadno a hlavně rychle! Tudíž se to nepodepisuje na kvalitě vlasů. První styl je zkrátka skvělý pro letní dny!

Druhý look byl živější a Míšu naprosto proměnil, stala se z ní opravdu madá stylová slečna. Výrazné rty a lak na nehty ve stejném odstínu, k tomu bílé tričko je zkrátka klasika se kterou nikdy neuděláš ostudu. Navíc výrazné rtěnky se nemusíš bát v žádném věku. Jen to chce zvolit ten správný odstín, a to se pak dějí divy! Rudá by byla moc, tohle je přesně to pravé! :-)

Míše navíc perfektně sedí zvlněné vlasy, které se povedly díky samonavíjecí rotační kulmě Bellissima. Vytvoři vlny nikdy nebylo tak snadné a jednoduché, a to právě díky Automatic Rotating Curl, dvojitému rotačnímu systému, který umožňuje vytvářet různé typy kudrlinek podle příležitosti a nálady! Vlásky se samy zahřejí a natočí během chvilky! 

Podívej se sama. Všechny díly najdeš na BLOG TV. Také se můžeš zapojit do soutěže o skvělý kosmetický balíček! :-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.