24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Je tu nová PROMĚNA s ANNOU ŠULC: SENZAČNÍ LETNÍ LOOK!

12.7.2017

Anička tentokrát provedla proměnou usměvavou Míšu, která dorazila se svojí maminkou. V rukou šikovných profesionálů si Míša připadala jako princezna :-)

Dívky nejdříve zapluly do obchodu s. Oliver, kde se Aničce pokaždé podaří vybrat zajímavé kousky a doplňky. Musela zvolit dva rozdílné, ale přitom letní a mladistvé outfity, a to se jí, jako ostatně pokaždé, podařilo na jedničku! 

Nejprve Míšu nalíčili v nude stylu, zvýraznili hlavně obočí a na zbytek obličeje použili neutrální barvy, konturování a bronzer. Účes zvolili jednoduchý, hladký a vzdušný díky skvělému fénu Bellissima IMETEC. Ten skrývá opravdu supervýkonný motor a navíc nabízí i ionizaci. Vlasy se díky němu upravují opravdu snadno a hlavně rychle! Tudíž se to nepodepisuje na kvalitě vlasů. První styl je zkrátka skvělý pro letní dny!

Druhý look byl živější a Míšu naprosto proměnil, stala se z ní opravdu madá stylová slečna. Výrazné rty a lak na nehty ve stejném odstínu, k tomu bílé tričko je zkrátka klasika se kterou nikdy neuděláš ostudu. Navíc výrazné rtěnky se nemusíš bát v žádném věku. Jen to chce zvolit ten správný odstín, a to se pak dějí divy! Rudá by byla moc, tohle je přesně to pravé! :-)

Míše navíc perfektně sedí zvlněné vlasy, které se povedly díky samonavíjecí rotační kulmě Bellissima. Vytvoři vlny nikdy nebylo tak snadné a jednoduché, a to právě díky Automatic Rotating Curl, dvojitému rotačnímu systému, který umožňuje vytvářet různé typy kudrlinek podle příležitosti a nálady! Vlásky se samy zahřejí a natočí během chvilky! 

Podívej se sama. Všechny díly najdeš na BLOG TV. Také se můžeš zapojit do soutěže o skvělý kosmetický balíček! :-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.