24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

KOSMETIKA, CO VÁS DOSTANE DO PLAVEK

07.06.2017

Také každý rok hledáte možnosti, jak vaše tělo, dosud diskrétně skryto pod vrstvami oblečení, dostat do líbivých kontur? Pomáhá pochopitelně sport a zdravá strava, ale i zeštíhlující a anti-celulitidní kosmetika.  

Vzpomínky otisknuté na těle
Krémy na problémové partie jsou pro většinu žen požehnáním. Asi nenajdeme takovou, která by nějakou svou problémovou partii na svém těle nenašla. I když je vám 20, nebo 70. Ať už na vašem těle zanechalo otisky těhotenství, kojení, sedavé zaměstnání či zkrátka jen věk, nemusíte rezignovat. K hezké pokožce přispěje kromě zdravého životního stylu také vhodná kosmetika – anti-age, proti celulitidě či striím, na zeštíhlení a zpevnění. A nemusí stát tisíce.

Muka v kabince
Možná také zažíváte muka zkoušení si prádla či plavek v nasvícených kabinkách. Každý důlek, každý špíček se tu vykreslí v plné parádě – ovšem paráda to není. Nevím, jak vy, ale u mě pak zpravidla následuje hledání zpevňujícího krému, ideálně takového, co zabere do druhého dne. Samozřejmě, že jsem žádný takový nenašla, nicméně stále doufám.

3D a 4D nejen v kině
Při jednom z takových průzkumů jsem narazila na kosmetickou řadu Slim 3D & 4D. Kosmetika Eveline se dříve prodávala pouze přes prodejkyně, tzv. „evelínky“. Já tento typ prodeje nemám ráda, takže i kdyby to byla kosmetika bůhví jaká, nekoupila bych si ji (no, možná kdyby měla krém, co zpevní ihned, tak třeba...). Obchod Evelio naštěstí postavil prodej kosmetiky Eveline na úroveň, jakou si zaslouží.

Protivná celulitida
Jsem typickým příkladem toho, že celulitida se nevyhýbá ani hubenějším postavám. Čímž se svým tělem nechlubím, i mně se ukládá tuk na ta nejméně vhodná místa (do prsou nejde nikdy). Eveline nabízí na celulitidu a zpevnění několik vypínacích sér, které kromě dalších účinných látek obsahují například kyselinu hyaluronovou a kofein.

Těm, které trápí opačný problém než mě a rády by nějaké to kilo shodily, pomůže liposukce. Ne, nebojte, neženu vás na sál. Jen dávám tip (i když nemám vlastní zkušenost) na Intenzivní hubnoucí sérum remodelace – LIPOSUKCE.

Liftingem proti gravitaci
Gravitace je sice nutným předpokladem života na Zemi, ale nemusela by se tolik projevovat na prsou, zadku a obličejových konturách. Všechny vlasy do pevného culíku sice efekt liftingu obličeje navodí, ale v jiných partiích to tak snadné není. Proto (a protože mi ofina v culíku nesluší) oceňuji kosmetiku s lifting efektem – ať už na obličej, prsa, nebo zadek. Příjemné je například Liftingující-modelující hřejivé sérum. Po jeho aplikaci skutečně cítíte, jak se pokožka zahřeje. A když se pustíte s myšlenkami dál, můžete vidět rozpouštějící se tuk, který lymfatický systém odvádí pryč... Ještě pár týdnů kosmetické péče a možná se do nelichotivého světla kabinky pro nové plavky odhodlám.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.