24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Měli jsme možnost objednat FOTO dárečky z eshopu FOTORADA, a jak se nám líbí?

22.05.2017

Před časem jsme dostali možnost vyzkoušet a objednat foto dárky na eshopu s velkou nabídkou různých věcí.

 A kdo je tedy FOTORADA, jedná se o rodinnou firmu, která Vám nabídne příjemný nákup, jak foto dárků, tak online objednání fotografií, či rámečku, fotoalb, ale tímto jejich sortiment nekončí. Výhodou je snadné objednání a velmi rychlé dodání.

Zhotovení je ještě ten samý den, kdy jim přijde objednávka a další plus, bych uvedla expresní zpracování, to se hodí, když na něco zapomeneme a potřebuje dáreček opravdu rychle.

A proč zrovna foto dárky? Já osobně mám tyto věci velmi ráda a to z toho důvodu, že mi to umožní mít své, blízké pořád na očích. Myslím si, že čaj či kávu v práci popíjí skoro každý, tak proč nemít hrneček s fotografií svých milovaných?

A jaké produkty jsme k testování vybrali? Při výběru, jsme dali na hrneček, klíčenku, kryt na telefon a polštářek. A jak se nám líbí?

Hrneček je v pozadí bílý a na něm umístěné dvě fotografie. Je velmi pěkný a oceňuji i úpravu fotografií, které jsem přikládala k objednávce, jsou krásně ostré a vypadají velmi profesionálně. Myslím si, že se mi v práci zvedne nálada J až budu popíjet čaj a těšit se z pohledu na své blízké… Dalším produktem byla klíčenka, do které jsme mohli umístit dvě jiné fotografie, a proč rovnou nevyužít akci 2+1 zdarma a podarovat někoho z rodiny? Opět moc hezky zpracované, plast je krásně čirý a fotografie v úžasné kvalitě.

Třetím je kryt na mobilní telefon, je to vlastně takový dáreček přímo pro mojí osobu a mohu říct, že jsem byla nadšená, když jsem ho viděla, mám tyto věci ráda a provedení je opět perfektní. Fotografie je ostrá, kryt je z perfektního materiálu, je vidět, že tento eshop si zakládá na kvalitě.

A jako poslední byl polštářek, jedná se o dekorační polštářek o rozměru 30 x 30 cm v saténovém provedení. Pro mě je toto nepochopitelné, jak je možné natisknout fotografii na satén, ale opět mě to velmi mile překvapilo, vybrali jsme polštářek, který má dvě různé fotografie, a tak udělá dvojí radost.

Nakonec bych velmi ráda shrnula asi tak, že když nevíte, co někomu z rodiny pořídit za dárek, obraťte se na tuto firmu. Můžete nechat zhotovit spoustu foto dárků, nebo fotografie, ke kterým rovnou objednáte rámečky či fotoalba a máte vše při ruce.

Takže až budete řešit ten problém, že jste zapomněli na narozeniny, svátek či nějakou významnou událost, už víte kdo Váš problém vyřeší… Také je možné zakoupit další produkty, jako jsou svíčky značek Yankee Candle, Alusi či WoodWick, dále produkty značky NICI, hrnečky s vtipnými hláškami a spousta dalších. Opravdu stojí za nahlédnutí na jejich stránky.

 

Komentáře

honzik101 22.05.2017 12:56

moc hezké, hrníčky jsem darovala jako dárek

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.