24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Mistryně děsivého make-upu, která má Halloween celoročně!

26.10.2015

Halloween, dříve ryze zahraniční záležitost, poslední dobou celosvětové šílenství. Beauty blogy zdobí děsivé líčení, Youtube se jen hemží tutorialy na strašidelné masky a ve všech obchodech najdeme roztomilé dýňové lucerničky, netopýry a svítící kostlivce. Pojďme dnes udělit pomyslnou cenu o "nejděsivější" youtuberku!

Je jí 22 a jmenuje se Alexys Fleming. Kosmetické licence si udělal ještě než jí bylo 19 a na Youtube už přispívá 3 roky. Tahle příjemně praštěná a vtipná umělkyně vytváří na své tváři a dekoltu neuvěřitelná díla. Její opravdovou specialitou jsou ale strašidelné looky. Umí udělat tak autentický make-up, že bych to dětem rozhodně nepouštěla.Pumpkin king and SallyPojďme se podívat na pár z nich, které jsou opravu jako vystřižená z hororu. Lex je nejen úžasně vytvoří, ale také je skvěle prezentuje. Její zastřené: "Good evening..." na začátku videí vám občas až nažene husí kůži.

Začneme něcím "lehčím" a představíme si Popraskanou porcelánovou panenku z kanálu Madeyewlook.

Myslím, že je to jeden z těch méně děsivých výtvorů, které tahle vizážistka vytvořila. Musím ale uznat, že potkat ji někde v noci v podchodu, nejspíš bych zešedivěla.

Dalším, už trochu drsnějším lookem, který si ukážeme, je The Walking Dead Zombie, neboli velmi povedený zombík ze seriálu Živí mrtví. No stát mi někdo takhle nalíčený na Halloween přede dveřmi a říct "Koleda, koleda...", asi bych pozbyla příčetnosti.

Pojďme to trošku vygradovat a zabrušme do opravdového hororu. Viděli jste Sinistr?

Jestli nejste z těch slabějších nátur a nečtete si tento článek pozdě večer, určitě nemůžete přijít o velké finále. Na závěr jsem vybrala něco, co mě děsilo v dětských nočních můrách.

No, já klauny teda úplně za vtipné nepovažuji. Každopádně Lexi si umí vyhrát se spoustou různých legend, hororových filmů a občas zabrousí i do jiných oblastí, trochu méně děsivých. Běžný make-up u ní ale nenajdete. Pokud vás zajímá více Halloweenské inspirace nebo se zkrátka chcete podívat na umění s velkým U, pak určitě navštivte Madeyewlook.

Happy Halloween! :)Scarecrow

Zdroj foto: youtube.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.